Bugün nikâhı kıyılacak Zeynep’ten kahreden haber!

Adapazarı’nda bugün hafta sonu nikahı ve kına gecesi ile sonu da yapılacak olan Zeynep Kurtuluş (27), dün gece yolculuğundaki olay olayında hayatını kaybederdi.

Adapazarı Mahallesi’nde yaşanılan ile Ahmet Can Yazıcı Karakamış birleştirme seçimini yaptı. Zeynep ve Ahmet Can hazırlıklarını hayata geçirmek “A’dan Z’ye bir aşk karşılaşmaları” tekliflerinde.

BİR ANDA FENALAŞTI, KURTARILAMADI

Bugün nikahı, akşam da gecesi ile hafta sonu kınamak olacak Zeynep Kurtuluş, gece bir gecede fenalaştı. Ailesi hemen sağlık ekiplerini arayarak yardım istedi. Sağlık için kalp masajı ve tüm müdahalelere karşı Kurtuluş, satın alındı.

GÖZYAŞLARI ARASINDA TOPRAĞA VERİLDİ

Yapılande incelemeden Kurtuluş’un incelemesinden alınmıştır. Kurtuluşun cenazesi Karakamış Camii’nde kılınan öğlen töreninin ardından Karakamış Mezarlığı’nda gözyaşları içinde gerçekleşecek.

ACI HABERİ, NİŞANLASININ BABASI PAYLAŞTI

Halil Yazıcı, oğlunun mutlu günüyle davetiyeyi gün boyunca günlük paylaşımlarınızı yakınlarını düğüne davet edilenlere bugün de Zeynep Kurtuluş’un vefat haberini paylaştırın.

Halil Yazıcı sosyal çalışma, “25 Eylül 2022 tarihinde yapılacak Ahmet Can Yazıcı’nın düğün merasimi iptal. Gelinim Zeynep Kurtuluş Hakk’a düştü. Mekanı cennet olsun olası” paylaşımda bulunacak.

Leave a Comment