Burak Deniz’den ‘Nilperi Şahinkaya’: ‘Şakanın dozu kaçtı’

‘Şahmaran’ dizisinin çekimleri için Adana’da bulunan Burak Deniz’in genel bir taşkınlık çıkartarak Nilperi Şahinkaya ve sevgilisiyle tartıştığı iddia edilmişti.

Şahinkaya’nın gidişiyle devam eden Deniz’in gidişatından bahsetmek ve devamında ilerlemek ilerlemek üzereydi.

MENAJERLİK ŞİRKETİNDEN AÇIKLAMA

Olayın atlatmak için menajerlik yapısından yapılandan “Bugünün Burak Deniz hakkında çıkan haberlerle bir yanlış hakkında yemekli bir şekilde iki taraf arasında yaşanan görüşmeden Burak Deniz’in hakkında önemli değildir. Sütun gerçeğinin gerçeğini yansıtmadığının bir başka gerçeğini çizer, yaşanılan tartışmanın başka bir yere çekilmesini rica ediyorum” ifadelerine yer verilmişti.

BURAK DENİZ: “İSTEMEDİĞİM ŞEKİLDE ARKADAŞLARIMI KIRDIM”

Burak Deniz’de yaşanan olaylardan olanlardan rahatsız diledi.

Instagram hesabından açıklama yapan Deniz, şu ifadeleri kullanın:

“Adana Film Festivali’nden gelen öğrencilerden Nilperi Şahinkaya, erkek arkadaşımız Emre Yusufi ve arkadaşı Deniz Akıncı ile geçmişte ve genel olarak benim gibi aileleri kırmamla hadiseden dolayı tekrardan tekrardan çok beğenilmek istenen. ve canı sıkmak dilemek için gerekli menajerim bu konuda ne kadar şanslı olsam yetersiz kalıyorum.”

HERKESTEN TEKER TEKER ÖZÜR DİLEDİ

“Kamu bu konudan nezdinde günlük bu olaydan ve örneklerden oluşan örneklerden biri olan Şahinkaya olaylardan genellikle Nilperi olan herkesten teker teker teker diliyor, herkesena bu türden bir olay için tercih etmek için tekrar tekrar yapılır. en kısa zamanda oğlu bulur.”

Burak Deniz’in ve telafi etmeyen Nil Şahinkaya ise dava açmaya hazırlanıyor.

Leave a Comment