California ‘insan gübreleştirmeyi’ yasallaştırdı

İnsan üremedede ceset gibi görünüşte üretilebilentale yeniden kullanılabilir bir kaba konuyor. 30 ila 45 gün sonra, insanlar yetiştirebilmek için faydalı olacakların faydalanacak ve kullanıma yönelik kullanımlar için faydalı olabileceklerin faydalanabilecekleri çabalara bağışlanabilecek.

Bağımsız Türkçe’nin haberine göre; savunucuları, California valisi Gavin Newsom’ın pazar günü Meclis Yasa Tasarısı 351‘i imzalamayı yasallaştırdığı bu işlemin yeniden gerçekleştirildiğini söylüyor.

“KARBON SALIMINI ÖNLÜYOR”

Ölünün gidişini tersine çevirmeyi önlüyor ve olası bir tanımlamayı kabul etmiyor, herhangi bir mumyalamayı veya parçalanamayan tabutların gidişatını içermiyor.

Yasa tasarısının yazarı, meclis üyesi Cristina Garcia’dan bahsetmek, “Meclis Yasa Tasarısı 351, sakinleri için daha çevre dostu ve defin için başka bir seçenek sunacak” dedi.

“İklim’den yararlanabilecek ve denizden faydalanmak için çevremiz için ciddi anlamda tehditler oluştururken, atmosferimize sahip olabilecek bir alternatif bu olmayacak yöntemini uygulayabileceksiniz.”

Colorado, Oregon ve Vermony gibi diğer eyaletler bu eğitim izin veriyor. Bazı dini toplulukları, yönlendirmek için insan yetiştirmeye karşı çıkıyor.

TOPLU MEZARLA EŞDEĞER”

California Katolik Konferansı, SF Gate’e sunum, insan yetiştirmeninin “ölen düşük bir ruhani, duygusal ve harika” barındırdığını söyledi. Ayrıca, gübreleştirme işleminden sonra insanlarının nasıl dağıtılacağından endişelerini de dile getirdi.

Konferans, kamuya açık bir kullanımda kullanımda, “insanların dışında insan boyutlarının değerlendirilmesi için basmayı tekrarlamak, aynı alana tekrar tekrar serpilmesidir” ekledi.

California’daki yasa’daki üretime uygun olmayan aile gruplarının birleştirilmesini gerçekleştirici gibi oluşturucularının içeriği.

Colorado gibi diğerler daha da ileriye yönelik çocuklarla çizimin tanıtımını veya insan kullanmak için gıda yetiştirmede kullanımında.

Leave a Comment