Camdaki Kız 58. yeni bölüm 2. fragmanı

Camdaki Kız 58. yeni bölüm 2. fragmanı

Camdaki Kız 58. yeni bölüm 2. fragmanı ekranı geldi. Yayınlanan yeni fragmanda; Sedat babasına çocukluklarında yaşadığı sevgisizliğin hesabını tahmin ediyor. Nalan da annesine artık kendi yolunu çizeceğini söylüyor. Ayrıca boşanma işlemlerini de başlatıyor. Haberimizden Çamdaki Kız 58. yeni bölüm 2. fragmanını izleyin…

CAMDAKİ KIZ 58. BÖLÜM 2. FRAGMAN

Nalan’ın restine karşılık veremeyen Feride her şeye rağmen onun peşini bırakamıyor. Sedat ile Cana’nın arası açılıyor. İşte yeni fragman…

CAMDAKİ KIZ SON BÖLÜM ÖZETİ

Çamdaki Kız 57. Bölüm full izle! Camdaki Kız oğlu boyunca Nalan, gidişi en kritik geçişini sağlarken Cana’nın itirafıyla şoke olur.

Nalan, Hayri’nin gönlünü alabilmek için konuşmak ister ve aniden duygulara yenik düşünce Hayri’yi öper. Bu sırada onları gören kişi Nalan’ı şoke eder. Hayri, Nalan’ın duygularındaki sert hareketlerini kabul etmez. Nalan ve Hayri’yi kim gördü? Feride’nin Nalan’ın öz annesinin olmadığı öğrenilen Gülcihan, Feride’yi tehdit edince sert karşılık buldu. Gülcihan, çocuklarını korumak isterken Feride’yi karşı karşıya alarak büyük bir savaşın içine girer. Feride, Nalan’ı takip etmeye devam ederken Nalan, Hayri’yle konuşmanın ağızlarını arar. Nalan, gece yarısı konaktan çıkıp Hayri’nin evine gider. Hafize ise Nalan’ın saçlarının olmadığını Feride’ye haber verecek mi?

Hayri, Nalan’ın artık kesin bir karar vermesini ister. Nalan, Hayri’nin duygularına karşılık vermek isterken suskunluğunu korur. Hayri, Nalan’dan bir tercihlerini bekler. Sedat’ın Nalan’la bebek yapacaklarını televizyondan izleyen Cana deliye döner ve Sedat’a oğlu bir şans verir. Sedat, bu şansı değerlendiremeyince Cana harekete geçer ve Nalan’ı arar. Cana’nın babasının Sedat olduğunu Nalan’a itiraf eder.

Leave a Comment