Cem Belevi hakkında bomba iddia! İrem Derici’nin iade edildiği kolyeyi yeni sevgilisi Bircan Bali’ye verdi

Bir dargın bir barışık aşık olmak, İrem Derici-Cem Belevi çifti, buralarda aylarda saldırıyla olaylarla bir şekilde ayrılmıştı. Meslektaşının aldattığı manken Nergis Nesrullayeva ilettığı haberlerinin sessizliğini bozan Derici, sosyal hesabından Belevi’ye yönelik isim öğretmen bir paylaşım yapma, “Saltan sonaat sonat erdi pop.

Ekran görüntüsü 2022-09-21 073911

Bir gemide söylenmezsem Olmaz adlı filmde magazin ile aşk yaşanmış bir yorumcu.

İrem, olaylı satış sonrası Cem Belevi’nin iadesini hemen geri iade etmişti.

Ekran görüntüsü 2022-09-21 073533

Söz konusu kolyenin şimdi Bircan Bali’nin boynunda olması sosyal gündem oldu. “Arı bal çiçeği bilir” notuyla paylaşan Bali’yi görenler, yorum yağdırdı.

Ekran görüntüsü 2022-09-21 073556

Cem Belevinin bu mezrası sosyam gösterimi ti’ye alınırken, “İnsanın çok kadın yetiştirilmesine yönelik bir tutumlu olmayı öğreniyor”, “Cem’in kesin bir ‘geri iade edilmiş hediye’ dolabı vardır”, “İhanetten sonra cimriliğin içindedir” yazsın.” yorum yapıldı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Hadise sahnesinde yüzüğün vurulmasıyla gündem olmuştu!  İşin aslı ortaya çıktı Hadise sahnesinde yüzüğün vurulmasıyla gündem olmuştu! İşin aslı ortaya çıktı
Ünlü oyuncudan skandal paylaşım! Ünlü oyuncudan skandal paylaşım! “Döver bayıltır sen uyurken de s…m”
'Hadise ve Reza Zarrab ile tekrar görüşmeye başladı' iddiası!  İbrahim Tatlıses'ten jet açıklama‘Hadise ve Reza Zarrab ile tekrar görüşmeye başladı’ iddiası! İbrahim Tatlıses’ten jet açıklama

.

Leave a Comment