Cenk’in silahla vurulduğu Çelik kamerada! Kılık için iki pantolon üst üstü giymiş

oluşturulma Tarihi: Eylül 22, 2022 15:57

Ümraniye’de Cenk Çelik’i silahlarla olası bir sürpriziyle kaçırılan Özgür B. yurttan kaçmaya Edirne’de yakalandı. Adli şüpheliyeye sevk edildi. Yaralama görüntüsünü ve görüntülerinin kaçtığı güvenlik kamera tarafından. Şüphelinin olaydan sonra eşkal için için üst üste giydiği pantolondan çıkararak, çıkarılan pantolonunndaki otelden kartla belirlendiğidir.

class=”medyanet-inline-adv”>

Ümraniye’de 17 Eylül 2022 tarihinde yaşanan olayda Sedat Peker paylaşımlarıyla Cenk Çelik’in uğradığı saldırıda vurularak ağır yaralananlar. Saldırgan olaydan sonra kaçarak izini kaybettirmişti.

30 MERMİ ALAN GLOCK MARKA SİLAHI ÇÖP TOPLAYICISI BULDU

Asayiş şube müdürlüğü tarafından yapılan soruşturmada silahla yaralama anının güvenlik kameraları tarafından görüntülendiği belirlendi. Görüntülerde Cenk Çelik’in küçük bir çocukluktan kaçtığı görülmektedir. Olayda kullanılan silah bir süre sonra Suriye uyruklu bir çöp toplayıcısı tarafından bulunarak polise teslim edilir. Silahın Glock marka 30’lu gerilim takılmış bir silah olduğu belirlendi.

Cenk Çelikin silahla vurulduğu kamerada Kılık için iki üst üst giymiş

class=”medyanet-inline-adv”>

KILIK DEĞİŞTİRMEK İÇİN PANTOLONUNU ÇIKARMIŞ

Şüpheli güvenlik kameralarından takip polis öncelerinin teslim noktasına götürülmesine, sonra kılık için pantolonuna iletilir. Şüpheli iki üstü üst giyerek olaydan sonra pantolonlardan çıkartılan eşkal eşyalarını satın alın. Bulunan pantolonun cebinden çıkarıldığı bir durumla sınırlı olduğu belirtildi.

Cenk Çelikin silahla vurulduğu kamerada Kılık için iki üst üst giymiş

TAKSİYE BİNEREK EDİRNE’YE GİTMİŞ

Yapılan incelemeye göre olaydan sonra bir taksitle binerek 1400 lira ödedi Edirne’ye karar verildi. Şüphelinin saldırıdan 10 gün önce Mersin’den İstanbul’a gelen ve bir satış yerleşerek saldırı için hazırlanmak öğrenildi.

SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİ

Edirne’de düzenlemeyle operasyonda, insan kazaçılarıyla yakalanarak İstanbul’a yetiştirilen Özgür B. Cinayet Büro Amirliğinde şüphelinin sorgusu yapıldı. “İstanbul’a hiç gelmedim” ifadesi anlaşıldı.

Cenk Çelikin silahla vurulduğu kamerada Kılık için iki üst üst giymiş

class=”medyanet-inline-adv”>class=”medyanet-inline-adv”>

ADANA’DA İŞLENEN CİNAYETTEN DE ARANIYORMUŞ

Polis soruşturmada yakalanan Özgür B.’nin 2 Ağustos 2022 tarihinde Adana’nın Seyhan ilçesinde Ergin Opçin’in öldürülmesiyle ilgili arandığı ortaya çıktığı ortaya çıktı. O erkek motosikletli iki kullanıcıya uğrayan Ergin Opçin öldürülmüştü. Polis olayda silahı kullanan Tarık T.’yi kısa sürede yakalamıştı. Özgür B.’nin o olayda kullananı kullanan kişi olarak arandığı öğrenildi.

Cenk Çelikin silahla vurulduğu kamerada Kılık için iki üst üst giymiş

Poliste operasyonları tamamlanacak, olayla ilgili olacak şekilde olacak.

.

Leave a Comment