Chelsea’de taciz skandalı! Göreve yenilenmiş, ifşa oluncakovuldu

class=”medyanet-inline-adv”>

Birleşik Krallık Premier Lig ekibi Chelsea’de Rusya – Ukrayna’daki rekabetçi yapı’deki yetiştirilen Roman Abramovich’ten Chelsea’yi satın alan Amerikalı iş adamı Todd Boehly, okulteki ilk ay sonra Alman teknik direktör Thomas Tu ile ayırıp Graham Potter’ı ekibi başına getirmişti. Todd Boeh ve Clearlake Capital, Chelsea’de alışverişle çıktı.

İngiliz The Telegraph’ın haberine 2007-2010 arasında Chelsea’de çalışan ve yaklaşık 1 ay önce yeniden Maviler’de satınalma ticari yönetici Damian Willough’nin, futbol finans aracı Catalina Kim’e uygunsuz satış için yapıldı.

MANCHESTER CITY’DE BERABER ÇALIŞTIĞI TOM GLICK KULÜBE GETİRDİ

class=”medyanet-inline-adv”>

Kulübü ABD’li sahiplerin eğitimlerinin ardından ilk olarak gözden geçiren departman ve ticari faaliyetlerden yararlanılır. Manchester City’nin de sahibi olan City Group’ta eski çalışan Tom Glick’i göreve gelmiş, Glick de City’de Damian Willoughby’yi işe almıştı.

2 YILDAN FAZLA SÜREN TACİZ…

Damian Willoughby’nin içeri girmesiyle, Catalina Kim’e üzerinden cinsel tacizde ortaya çıkmakta. Yaklaşık 1 yıl önce gerçekleşen bu mesajla olaydan sonra Catalina Kim’in söz konusu söz konusu, Chelsea’de ticari operasyonlar başkanlığı görevini yürütmeken Tom Glick’e yönelik ve üzerinde Chelsea’nin ana sayfasından ifade edildi.

Damian Willoughby ve Catalina Kim, ilk olarak 2015 yılında, Kim’in Manchester City ile bir kez çalıştışma tanıştı. Son iki yıl boyunca Willoughby’nin Kim’e karşı hedefin doğru ilerlediği, Kim’in evli olduğunu söyleyip düşünmemek Willoughby’nin ısrarla taciz kurbanları, bu kişilerda müstehceh içerikli videoların da olduğu gibi.

29 Ağustos’ta Damian Willoughby’nin Chelsea’de göreve postasını posta yoluyla öğrenen Catal Kim, 3 Eylül’de Tom Glick’e Willoughby ile ilgili kaygılarını bir mesajdİ ile anlatır. Bu kabul edilemez bulan Chelsea yönetimi, hemen Damian Willoughby’nin görevine oğul verdi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Chelseade tacizli Göreve yenilenmiş, ifşandayken görevekovuldu

MİLYONLARCA DOLARLIK ANLAŞMALAR ETKİLENEBİLİRDİ

Futbolun ekonomisinin iyi olabileceği değerlendirilebilecek Catalina, Chelsea ile bir büyük anlaşmalar yapmak için yakın bir iş olduğu ve bu uyumların içinde üretilecek şekilde üretildiği anlaşıldığı üzere. Chelsea’den yapılan Damian Willoughby’nin görevinden’ üretilen ifadeleri.

Catalina Kim, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

Tom Glick’e Damian Willoughby’nin iki yıldaki genel görünüm ve özellikleriyle ilgili durumum doğru. Son olaak beni telefonla arayarak tehdit etti. Bunun için herhangi bir görebileceğin bir Premier’den bahsedilebilir.

class=”medyanet-inline-adv”>

Willoughby cephesinden konuyla ilgili bir açıklama gelmedi.

.

Leave a Comment