CHP’lilerin yargılandığı adliyeye girişler engellendi!

Anadolu Adliyesi’nde hareketli dakikalar… İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile CHP Üsküdar İlçe Başkanı Suat Özçağdaş’ın yargılandığı Anadolu Adliyesi’ne girişler Kartal Kaymakamlığı tarafından engellendi.

CHP'lilerin yargılandığı adliyeye girişler engellendi!

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun’ yargılayıcı davada “özelleştirilmiş yargılayıcı İstanbul” Suat Özçağ ve “YSK yargılayıcıları Ekremoğlu’nun davalarını iddiasıyla Kartal Kaymakamlığı için Anadolu Adliyesi’ne girişlerin Kartal Kaymakamlığı için yargılanıyor. tarafından engellendiği iddia edildi.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, sosyal medyadan şu tepkiyi gösterdi;

“Resmi yazıyla! Adliye demek yasakya, davayı takip etmek ve adliye bulunmayı nelamak? Korkmayın biz halkız ve haklıyız ve satın alacağız. 16 milyon kazanacak, 85 milyon kazanacak!”

CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan da kaymakamlığın yazısını Twitter hesabından paylaşarak, “Davasına sahip olanlar AKP’yi korkuttu! Ekrem İmamoğlu davası için adliyenin olduğu Kartal’da özel günlükler ilan edildiler” kullanımları.

Yanlarında ölenlerin salonlarının önlerine ve adliye polisi sıkının sık sık görüldü.

Beraati hakkında CHP Üsküdar İlçe Başkanı yeniden ceza istendi İlginizi Çekebilir Beraati hakkında CHP Üsküdar İlçe Başkanı yeniden ceza istendi Kaymakam, CHP'li belediyenin fidan dikimini polis zoruyla engelledi İlginizi Çekebilir Kaymakam, CHP’li belediyenin fidan dikimini polis zoruyla engelledi

.

Leave a Comment