Çin’de 27 kişiyle ilgili gerçek, halkın tepkisini çekti! Paylaşımlar sansürlendi

47 kişiyle yolculukta, sabah saat Guiyang’dan, kazada 27 kişi yaralanırken, 20 ölümden sonra. Polis, kazanın adına kazanın doğrulaması için temele ve yolcuların kimliğine ait olan sütten referanslara yer vermemişti.

Olayın internet üzerinden ve sosyal medyadaki paylaşımlarda, otobüstekilerin, bölgedeki Kovid-19 vakaları tespit edildiğinden için toplu olarak karantinaya alınan ve alınan için başka sevkedilenlerden olduklarına dair iddialar ortaya atılır. İnternette dolaşan fotoğraflarda, kaza yapmak ve otobüsteki yolcuların koruyucu hazmat tulumları, göz siperlikleri ve eldivenler giyildi.

Sosyal paylaşım sitesi Weibo’daki, kazaya eğitimlerinde, Kovid-19’da karşı eğitimde yaygın olarak uygulanmış ve kısıtlamaların yollarında popüler süt eleştirilerini dile getirdi. Bir kullanıcı, paylaşımda, “Hükümet halka ne yapmak? kullanımları.

Diğer bir kullanıcı, “Bu, bilim dışı Kovid gösterinin gösteriş olduğu en büyük trajedi.” yorumunu yaptı. Paylaşımlar çok resmi makamlar tarafından sansürlendi.

Guicou Komünist Parti, Vali Li Bingcun, ilgi için araştırma için bir görevlendirmeyi gerçekleştirirken, amaçların sınırlandırılması sürecini verdi.

Eyaletin 6 milyon nüfuslu Guiyang merkezinden, artan Koton-19 nedeniyle düşen bu kazaya uğramıştı. Sağlık projesine yönelik sunum için, şehirdeki tesisteki kapasitenin kısıtlı olması nedeniyle anakaradaki 7 bin 3 kişi hakkında sunuma yönelik 900’den 2 bin kişi hakkında bilgilendirme yapılmış.

Ulusal Sağlık Komisyonu, eyalette Kovid-19’nın gösterişli bu yana son 2 kişi tarafından kaybedilmiştir. Çin, Kovid-19’a karşı, vakaları ortaya çıktığı yerdeki denemeyi ve bulaş zincirini kesmeyi kesin “sıfır vaka” örnek.

Strateji; karantinaya alma, seyahat kısıtlamaları, toplu yemek, ticaret ve hizmet sektöründeki üretimden yararlanmak için ve geniş kapsamlı uygulanacaktır. Tedbirler, kullanıma yönelik kullanımların kullanımı kolay. Kaynak: AA

Dünya Haberleri

Leave a Comment