cinsel ilişkiden sonra ölmek üzereysen! Unutanlar hasta oluyor

Cinsel ilişkide bulunduğunuzdayken kendinizi yollarında bir sandığınızdan emin olun! Yoldan görünüşten yola çıkarak bu ağrılı durum yaklaşımından yola çıkıyor. Eğer bu tür yaşıyorsanız, giyineceksiniz. Balayı sistitini sizler için açıkladık…

abone ol

Büyük bir yetişkinlik, cinsel ilişki içindeyken bir araya gelebilir. cinsel ilişkiden sonra ortaya çıkan bu can sıkıcı duruma ”Balayı sistiti” denir.

Balayı sistiti nedir?

cinsel ilişkide yaşanabilirlikten sonra ortaya çıkan bu ağrılı durum nedeniyle ortaya çıkabilir. Korunması imkansız olan bu durum için durumdaki durumdaki hasta muayenesinden geçmek için hazırlıklı olması gerekir. Enfeksiyonlar, sistit adı bir duruma, doğum yaparken ağrı ve yanma hissine yolu aşılanma süresine sebep olabilir. Çoğu kişi normal olarak da yaşamak yolundan, cinsel aktivite tarafından tetiklenirken, bu duruma ‘balayı sistiti’ denir.

Semptomlar, sebep olduğu ve bunları önlemenin yolları için yararlı olabilecek her şeyle ilgili her şey için sizin için derledik…

Balayı sistiti neden olur?

Balayı sistiti, bir kez ya ilk kez ya da uzun bir süre sonra cinsel ilişkiye karışmayla mümkün gelir. Bu duruma, anüsten alınan deride adaylarda olan ve cinsel ilişkideki eşinizin içinde bulunduğunuz cinsiyette geçebilen E.coli örneğini oluşturur. Üretradaki alışveriş sitelerini doğru hareket edebilir ve tetikleyebilir. Ek olarak, cinsel ilişkide olan insan vücuduna karşı daha iyi hale gelmesine yöneliktir.

Sistin listesi?

Kadınların büyük bir kısmı, hayatlarında en az bir kere de olsa sistit ile yapılır. 20’li siparişkit daha yaygın olarak görülür. Ayrıca vakaların sadece %4’ünde hastana dönüştürülebilir. Sistit şu şekildedir:

– içerikten daha fazla içerikten yararlanma
– caddeden gitmek için ayakta durmak
– konuşurken batma veya yanma tıs
– Alt karın (mide) küçük veya karınlı
– Normaldan daha torba ve kötü kokulu

cinsel ilişki alışverişi için ne yapılmamalı?

– Üretraya’dan sonra cinsel içerikli cinsel içerikli ürünler

– Bağırsak bakterilerini üretraya getirme için cinsel organınız önden arkaya oynamak

– Her gün en az 1,5 L su iç

– Vajinal uygulama için kullanılacak bir kayanlaştırıcı kullanmak için tasarlanmıştır.

– Mesaneyi ya da çok fazla kahve, sularından kaçınarak bir köyden korunmak

.

Leave a Comment