Cristiano Ronaldo, Instagram hesabına geçti

Portekizli yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo, Instagram’da 500 milyon takipçiye ulaşan ilk kullanıcı olarak tarihe geçti. Ronaldo’yu 376 milyon takipçiyle Lionel Messi, 372 milyon takipçiyle Kylie Jenner takip ediyor.

Cristiano Ronaldo, Instagram hesabına geçti

Abone ol

Google Haberleri

Formasını giydiği Manchester United’a yönelik eleştirileri ile son dönemde futbol dünyasının en fazla tartıştığı isimlerden biri olan Cristiano Ronaldo, sosyal medya platformu Instagram’da 500 milyon takipçi sayısına ulaştı.

37 yaşındaki Portekizli yıldız, böylece 500 milyon takipçiye ulaşan ilk Instagram kullanıcısı olarak tarihe geçti. Instagram’ın resmi hesabının 570 milyon takipçisi bulunuyor. Bu sıralar Ronaldo’nun bir süre sonra Instagram’da Instagram’ı geçebileceği anlamında geliyor.

Arjantinli’nin yaşayan efsanesi Lionel Messi ise 376 milyon takipçisiyle Ronaldo’nun arkasından geliyor. ABD’li medyanın ünlüsü ve modeli Kylie Jenner’ın ise 372 milyon takipçisi bulunuyor. Bu isimlerin ardından Selena Gomez (358 milyon) ve Dwayne Johnson (348 milyon) geliyor.

cristiano-ronaldo-instagram-tarihine-gecti-1090530-1.

RÖPORTAJİ ÇOK KONUŞULMUŞTU

Portekiz ile Katar’da düzenlenen 2022 Dünya Kupası’nda mücadele edecek olan Cristiano Ronaldo, geçen hafta İngiliz gazeteci Piers Morgan’a yaptığı röportajla tüm dikkatlerini çekmişti.

Manchester United’da ilk 11’de forma şansı bulmakta zorlanan Ronaldo, Kırmızı Şeytanlar’ın teknik direktörü Eric ten Hag’a saygı duymadığını ve kulübe de sert eleştiriler yöneltmişti. Ronaldo şöyle konuşmuştu:

“Manchester United bana ihanet etti. Eric ten Hag’a saygı duymuyorum çünkü o bana saygı duymuyor. Bana saygı duyman birinin ben de saygı duymam! Çok fazla üzerime geldiler, beni sürekli ayrılmam için zorladılar. Kötü gidişatın sorumlusu benmişim gibi davrandım. Sadece teknik direktör değil ipuçları bazı kişilerce bu yapıldı. İhanete uğramış gibi hissettim.”

Röportajının ardından Manchester United, Cristiano Ronaldo’nun takımını elde tutmak için resmi satış yapmaya başladı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikatiarak dünyadaki gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkıda bulunmaktır. Bu nedenle bellekten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha kalıcı ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını elde etmek için elde etmek. Çünkü banka hesabını boşaltmak zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam ediyoruz.

Bu yolculuklarda bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için

Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; sizinle güçlü, sizinle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

.

Leave a Comment