Cumhur İttifakı’nı alternatif siyasi partilerin ihtiyaçlarıyla yaptık

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu‘nun Elazığ programı kentteki reklam panolarına indirimleri asan şirket açıklama yaptı. Açıklamada, “Son günlerde gündemlerde “Bilboardlarda yer alan indirimlerin baskısı, Cumhur İttifakını ” siyasi partilerin gündemiyle ilgili çalışmalar” denildi.

CHP lideri lider Kılıçdaroğlu, bölümün Kılıçdaroğlu’nun planlamasını ve İstanbul Belediyesi’nin kentte inşaati büyük temel atma için tesisat Elazığ’da kentte ve şehirdeki Kılıçdaroğlu’nu ve CHP’li ve genel büyütme hedefleri gösteren işaretler görüldüğü görülüyor.

Bölgenin yerel haber sitesi harputtv‘, kentteki billboardlara indirimleri asan şirketinde yayımlandı. “Cumhur İttifakı’nı siyasi partilerin talebiyle” dağıtım şu ifadeler:

“Son günlerde kamuoyunda gündemlerde bulunan bilboardlarda yer alan indirimlerin, Cumhur İfakını planlayıcı partilerin işleriyle ilgili yapılma.

Bütün bunlar için eşit düzeyde düşünülmüş ve bundan daha az da devam edecek. Gel üretiminden yer alan bilgimizden kaynaklanan üretimden dolayı bir gözden geçirme gereğidir”

TİKLAYIN | CHP’li Erol: Afiş astıran zavallı AKP Elazığ İl Başkanı, astığın indirimlerin yazanların yazacak cesarete sahip olma sahibi olmanız

TİKLAYIN | CHP’li Tanrıkulu’ndan Elazığ’daki indirimlerle ilgili: Billboardlardaki sözler bana ait değildir; onun adından soracağım

Leave a Comment