Cumhurbaşkanı İmzayı Attı! Meclis Onayladı! Sadece 10 Gün İçinde 3 Banka Boyu Nakit Verecek

cumhurbaşkanı resmi imzayı attı ve Meclis tarafından onaylandı. Emekli olan ve asgari ücretle çalışan tüketici için yapılan kampanyada nakit kredi kullanan kişilerin istedikleri zaman 10 gün içinde 3 banka üzerinden kredi ödemelerini gerçekleştirmesi durumunda 50000 TL kredi ödemesi alabilecek. Devlet destekli, faiz oranlarından yararlanacağınız bu kredi kampanyalarından yararlanacak olan müşteriler, Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, hesabın olması durumunda bu bankaların şubelerine gitmeden de internet üzerinden başvurularını gerçekleştirebileceğini söylemek istiyorlar.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, ihtiyaç kredisi sonucunda bulunacak olan kullanmak için başlatmış olduğu bu kampanyada nakit kredi kullanan kişiler 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi ödemelerini gerçekleştiriyor. 50000 TL kredi borcunda bulunarak, ihtiyaç kredisi alacak olan tüm satın almak için hemen aynı gün içinde işlem yapılacak ve ödemeler hızlı bir şekilde hesaplara yatırılarak kullanılacaktır.

Kredi faiz oranları ile birlikte kredi ödemelerinizi hızlı bir şekilde oluşturabileceğiniz bu kampanyalardan faydalanmak için 10 gün içinde başvurmanız gerekmektedir.

Emekli olan müşterilerin, kredi başvurularında bulunmalarısa, maaş müşterilerinin olması durumunda kredi kullanmaları hızlı bir şekilde tavsiye edilmelerini istiyorlar. Emekli maaşını sonuna kadar ile birlikte ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için şubelere gitmeden de işlemlerinizi yapabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden nakit kredi alabilirsiniz. Sigortalı olarak çalışan tüketici ise son işyerlerinde, 6 damarlı sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda şebeke tarafından ihtiyaç kredisi ödemesi gerçekleştirilmektedir.

Leave a Comment