Dehşetin fotoğrafı!.. Eşi ve sevgilisinin aşk olarak aradığı Erdal Sakız bu haldeyken tehdidi – Medyabar

Haber albümü için resme tıklayın

MEDYABAR.COM –

Karasu’da esnaflık yapan evli ve 3 çocuk babası Erdal Sakız, 11 gün önce ilçedeki büfesini kapattıktan sonra Kurudere mahallesindeki eve gideceğini belirterek aracıyla ayrıldıktan sonra bir daha haber alınamadı.

5 yılı aşkın süredir ayrı yaşadığı ve boşanmak üzere olduğu eşi, ailesi ve Özbekistan uyruklu sevgilisi tarafından yapılan zarar ihbarları Erdal Sakız 10 gün boyunca kayıp olarak arandı.

ÇAM DAĞI’NDA CESETİ BULUNDU

Cumartesi günü sabah saatlerinde Kocaali – Hendek ilçeleri arasındaki Çam Dağı’nda ormanlık alanda gezenler araç içinde bir ceset gördüklerini jandarmaya ihbar etti. Jandarma ekiplerinin cesedin Erdal Sakız’a ait olduğu gözaltına alındı.

NEREDEYSE TÜM VÜCUDU KANLAR İÇİNDE

Kolluk kuvvetlerince yalnızca tüfekle vurulduğu bilgi deposu Erdal Sakız’ın bulunduğundan hemen sonra fotoğraflara ise MEDYABAR ulaştı.
Fotoğrafta ceset aracı yanında yatarken Erdal Sakız’ın başı ve göğüs bölgesinde çok sayıda isabet aldığı, neredeyse bütün vücudunun kanlar içinde olduğu görüldü.

KOLLUK KUVVETLERİ BİLGİ VERMEKTEN KAÇINIYOR

Kolluk kuvvetleri olay cinayet mi ya da idam mı olduğu yönünde bilgi vermekten kaçınırken, gözaltında kimsenin bulunmadığı öğrenildi.
Öte yandan Sakız’ın bazı yakınları, kurbana eziyet edildiğine dair bilgileri aldıklarını da ileri sürdü.

“RÜYASINDA ÖLDÜRÜLDÜĞÜNÜ SÖYLEDİ…”

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında da konu işlenirken, cuma günü programa katılan Erdal Sakız’ın Özbek sevgilisi, Sakız’ın arkadaşının aradığını ve rüyasında öldürüldüğünü söylediğini belirtmişti.

Leave a Comment