Deniz Uğur, 13 şiddetinin şiddetine maruz kaldığını söylemişti: Reha Muhtar’dan açıklama

Oyuncu Deniz Uğur, ikiz çıkışı televizyoncu Reha Muhtar hakkında darp iddialarında bulunmuştu. 13 kızınını dövdüğü iddia edilen Reha Muhtar’dan açıklama geldi. Reha Muhtar kızının anlatarak kendini savundu.

Deniz Uğur, 13 şiddetinin şiddetine maruz kaldığını söylemişti: Reha Muhtar'dan açıklama
Fotoğraf: DepoFotoğraflar

Abone Ol

Google Haberleri

Eski televizyoncu Reha Muhtar’ın önce olduğu gibi bir oyuncu Deniz Uğur, 13 yaşının geçmişinde Muhtar’dan şiddet gördüğünü ve darp tarihi açıklanmıştı.

Uğur, çocuğunun darbedettiğinde “Mina’nın Reha’nın önceki günü çok kötü dövdüğünü. Hatta ‘Bu sefer çok dövdü’ görüşünde iyi da teyit olmuş oldu. Zaten Mina ile ilgili hakkında önce yaralamadan şüphelenmişti. Çocuk banadaki darp edilmiş.

Deniz Uğur’un açıklamalarına yanıt veren Muhtar, Twitter hesabından paylaşımda “Yalan, iftira ve manipülasyonla mahkemede isten gibi daha fazla para kazanmak için çocuklarımı çok kötü oyunlara alet etmeye çalışanlar” dedi.

yandan Muhtar, çocuğun Ötesinde de ayrıldınız. Reha Mina’nın ve Deniz Uğur’un kızı Mina’nın ifadesinde “Diğer ifadeyi babam benim değerimi bil diye öyle verdim. Tartışsak da ben hep benimtarın kalmak istiyorum. Babamdan şikayet bir anlık yakınle. .

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

.

Leave a Comment