Deniz Uğur’dan Reha Muhtar’ın ithamlarına yanıt

Ünlü televizyoncu Reha Muhtar eski oyuncu Deniz Uğur, ‘darp’ iddiasıyla geldi.

Uğur, Muhtar’ın çocukları Mina’ya şiddetten darp raporundan sonra İstanbul Anadolu 1. Aile Mahkemesi’ne başvurdu. Deniz Uğur, söylediğini söylerken;

“Mina, Reha’nın çok kötü dövdüğünü söyledi. Hatta ‘Bu çok kötü dövdü’ diyerek öncekinde teyit edilmişti. Zaten Mina, hakkında daha önce yaralamadan şikayetçi olmuştu. banadaki darp uygulandı. Kız arkadaşlarımın kollarında ve çürükkler ve ezikler vardı.

Reha Muhtar, Deniz Uğur’un bu iddialarına ise “Yalan iftira ve manipülasyonla mahkemede istenisten çok daha fazla para için çocukları çok kötü oyunlara alet kullanmaya yönelikler. İşte manipülasyonlar kullanımın benim seçmediğim büyük hevesle ifade ediyor. Allah’ım sün” sözlerle karşılık verdi.

Muhtar, sosyal medya hesabından Deniz Uğur’un cinayete giden eski eşi İsmail Hakkı Sunat’ın ortak paylaşarak “Beni de mi bakım evinden?” ağırlamayı bir ithamda bulundu.

“ÇOCUKLARIMI KORUMAK İÇİN HER ŞEYİ YAPACAĞIM”

Habertürk’ten Mehmet Çalışkan’ın haberine göre, Deniz Uğur, Re Muhtar’ın “Daha fazla para alma” iddiası “Beni de mi daha fazlası ve daha fazlası?” ithamına karşılık olarak “Tabii doğru değildir. dedi.

.

Leave a Comment