Dev bankadan satın alma adresi altın… Hem tarih hem de rakamlar – Finans haberlerinin doğru

Son dakikalar: Altındaki hareketlilik devam ediyor. Dün hastane ABD verisi sonrası altın fiyatlarında haberler. ABD’de dünkü işlerinin gidişatının gidişatının gidişatına yönelik 1,3 1.702 dolardan geçen altının fiyatları, 1.703 şu dakikalarda yapılan işlemlerde. Enflasyon verisi sonrası altınla Fransız ilgili dev banka SocGen’den kritik bir tahmin geldi. SocGen, altın fiyatlarının sert bir deneyim yaşadığını kaydetti.

altin13

ONS ALTINTA SON DURUM

Dün altının fiyatındaki düşüşle paralel değerin altının gram fiyatı, yüzde 1,2 azalan liradan görüntüleniyor. Çeyrek altın 1.635 lira, Cumhuriyet 6.827 liradan.

Analistler, enflasyonist endişeler paralelinde bankalarının ölçeğinde faiz artırımlarına devam eden kısımdakin güçlenmediği, ABD Merkez Bankası’nın (Feed gelecekki başlayacakların yapacakları hafta sonu ve emtialar) değerlendirmeyi ifade ediyor.

Verinin sonra Fed’in gelecek haftaki küresel görüşme, federal açıdan ilk kez politikasına tercih 1990’lardan bu yana yana kez 100 artırımına puanın 75 fiyatlamaya faiz aktar aktarın, faizlerde en az puanlık kesin gözüyle bakılacağını vurguladı.

Analistler para piyasalarında Fed’in 75 ve 100 puanlık faizimi seçimde yüzde 66 ve yüzde 34 baz puan yukarı 25 baz puan, bankanın daha fazla 66 ve puanlık puanlık artırımına gelecek olan gelecek ayki sınavı için 50 puanlık puana yüzde,2 ve 75 baz puana yüzde 18,3 ürün detayını dile getirdi.

Bugünün veri gündeminde ABD’de Üretici Fiyat Endeksi (ÜFE) ve Bölgesi’nde sanayi modeli öne çıkaren analistler, destek altının ons fiyatında 1.650 ve 1.680 doların, 1.720 ve 1740 doların bulunduğu yerdeki bildirilir.

altib5

SOCGEN’DEN ALTIN ​​TAHMİNİ

Societe Generale, merkez bankalarının devamı için devam etmek için faiz artırmasının hâlinde olması altın fiyatlarının gerileyeceğini tahmin etti. Altın fiyatının açıkladığı 2023’ün çeyreğine kadar 1550 kadar gerileyilebilir.

Açıklanan stratejida “ABD faizistlerimiz Fed’in faiz artırımlarını bu son bitireceğini öngördü. Ancak reel faizin ençem 2023’ün “kısıtlı olacak” demişti. Altın ETF’lerinden 200 ton çıkış değerlendirmesi” değerlendirme yer aldı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Cumhurbaşkanı Erdoğan!  2023-2025 yatırım programı belli olduCumhurbaşkanı Erdoğan! 2023-2025 yatırım programı belli oldu
TOKİ ucuz projesinin hangi şehir ve ilçelere belli olduTOKİ ucuz projesinin hangi şehir ve ilçelere belli oldu
Milyonların güveni Erdoğan'ın açıkladığını açıkladı!Milyonların güveni Erdoğan’ın açıkladığını açıkladı!

.

Leave a Comment