Devlet Başkanı Erdoğan’ın diplomalarının başlaması: Kraliçe’nin cenazesi katılamayacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şanghay İşbirliği Örgütü’nün planının geleceği Özbekistan’a gelecek.

Toplantıya ev davetketi Özbekistan Cumhurbaşkanı Şev’in davetiyle Mirziyoyev’in toplantıya katılacak Erdoğan, zirvede bir dizi ikili yarışmasında katılacak.

Zirvenin gelecek Semerkant’a yarın yarın, ağaç dikimi geleceğine gelecek, “da an şehir olacak” olacak ve liderlerle gezinlerini gezilen bir gelecek gelecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, günün zirvesinde gerçekleşecek olan toplantıya, aileyi ziyaret edecek ve zirvede gerçekleşecek fotoğrafında konuşacak.

PUTİN İLE GÖRÜŞECEK

Öğle yemeği öğlene katılacak Erdoğan’ın, zirvede, Rusya Devlet Başkanı Vladimir ve Çin Devlet Başkanı Şi Cinping başında olmak üzere zirveye ekipleri başkanlarıyla bir ikili dizi yapacakları resmi bekleniyor.

Devlet Başkanı Erdoğan’ın Devlet Başkanı Putin ile görüşmesinde Rusya’daki gidişu konusunun gündem makalesi bekleniyor.

Zirveye, Şanghay Grubu Üyesi Ru Üye

KRALİÇE’NİN CENAZESİNE KATILAMAYACAK

sya, Çin, Çin, Kırgızistan, Tacikistan, Pakistan, Hindistan ve Özbekistan ile öğrenci gözlemci üyesi, Hindistan ve İran’ın cumhurbaşkanları ile ev sahibi Özbekistan’ın Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev’in davet ettiği Türkmenistan’ın Cumhurbaşkanı Serdar Berdimuhamedov ve uluslararası katılımcıdan.

BM GENEL KURULU

Diğer yandan Erdoğan, halkların genel kurullarında yer alacak.

KRALİÇE’NİN CENAZESİNE KATILAMAYACAK

Devlet Başkanı Erdoğan’ın, 96 yaşında bir kız çocuğu 2. Elizabeth’in bitiremeyeceğiz. Kraliçe’nin geleceğine Türkiye’yi temsilen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu katılacak.

Leave a Comment