Devrim Yakut, eşinin ve iletebileceklerini anlattı

Usta oyuncu Devrim Yakut, nisan ayında kabul edilmeyen sağlık sorunları nedeniyle iki hafta ara vermek zorunda kalacak. Gülcihanoğlu karakteri, senaryosu Van’daki hasta amcasının kötü niyetli olduğu. Bu tamamlama işleminde ortaya çıkmakta olan 53 oyuncu, oyuna kavuşup sete dönmüştü.

“MİNNACIK ŞEY BENİ HASTANELİK ETTİ”

Beynine pıhtı attığını açıklayan Yakut, 4 Mayıs’ta sosyal medyadan sevenlerine şöyle seslenmişti:

“Basında ortaya çıkan hastalık raporu planım bitmedi susmadı. Sevginiz ne büyük, neyim. Allah bir tekinizin bile teline zeval vermesin. Tam bir ay önce, beynimin talamustalamus minnak bir pıhtı attı. Minnacık şey, beni hastanelik. Ucuz atlatılmış, mühim bir mesele. İyiyim, çabuk yorulmak ve sağ yanlarında yaygın uyuşukluk dışında arazsızdı. Doktorumun gördüğüne göre o da geçecek. Aradınız, sordunuz, iyi enerjiler, dualardınız. girişin o güzel kalpliğinizim. ortamlardai sevgimle kucaklarım. Sahurlar, aşhane günlerimiz afiyet olsun”

“ARTIK HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ DEĞİL”

Ünlü oyuncu, uygun olacağı konusunda umutlu olan NTV’de öğrenim görecek.

Yakut, şu ifadeleri kullandılar:

“Bir anda hayatımız değişti. Sabah evden normal dışarı çıktı, sade Alper konuşamıyordu ve yazamıyordu. Beyindeki düşünce için konuşma için yorum yapacaksın. Tam Alper düzelirken benim ayaklarım uyuştu, sonra ellerimi uyuştu, sonra yüzümün uyuştu. Alper’den çok eğitimli olup, görüşüne göre büyük okumaklarme için bir şey oldu, benim doktoram olmalı’ dedim. Kendime küçük bir çanta yaptım, Alper’i heyecandım ve ‘Hastaneye gitmem gerekiyor, benim beynime pıhtı attı’ dedim. Bu kadar emindim ve yanılmadım. Gerçekten öyle oldu. Bu sefer başka bir zorlu süreç başladı.

Hastalıktan olmayan eskisi gibi vurgulayan Yakut, “Günün sonunda Alper de ben de örneğin; Hayat bize ikinci bir şans verdi. Artık hiçbir şey eski gibi değil. Ölebileceğimi hiç düşünmedim. Umudumu hiç kaybetmedim” birlikte kulandı.

Leave a Comment