Dikkat! Bitcoin’de Büyük Müjdeyi Veren Analist Bu Altcoin’e Dikkat Çekti: Hazır Olun! › CoinTürk

Kripto para kullanıcıları FTX krizi ile mücadele ederken, eski bir analist Bitcoin (BTC) ve altcoin’lere dair çarpıcı açıklamalar yaptı.
Ünlü Analist Açıkladı!  Bitcoin ve Kripto Boğa Koşusu 2022'ye Uzayabilir!  İşte Nedenleri
Okuma Süresi: 3 Dakikalar

Kripto para kullanıcıları FTX krizi ile mücadele ederken, eski bir analist Bitcoin (BTC) ve altcoin’lere dair çarpıcı açıklamalar yaptı.

Telcoin (TEL): Teknik Veriler Ralliye İşaret Ediyor!

Yakından takip edilen bir analist, Ethereum (ETH) tabanlı bir altcoin’in ivme kazanacağını tahmin ediyor. Stratejist ayrıca dolar devletinin (DXY) zayıfladığını ve kripto para bütünlüğünün yeniden toparlanmaya başlayabileceğini iddia ediyor. Piyasada TechDev olarak an bilinenalist teknik olarak üzerinde işaretleyerek, 400.000 Twitter takipçisine, ödeme ve havale odaklı Telcoin‘in (TEL) büyük bir ralli için hazırlanabileceğini söylüyor. Uzmana göre, TEL “0.618’ Fibonacci hücresi geri döndükten sonra, yükselme için iyi bir teknik kurulum oluşturuyor. TEL son 24 saatte yaklaşık %9 düşüşle an itibariyle 0,0018 dolardan işlem görüyor.

TechDev ayrıca, genel piyasa değeri 2017’nin en yüksek seviyesinde kaldığı için altcoin’lerin genel olarak daha fazla kazanç elde etmeye hazır olduğunu söylüyor. Analiste göre, kritik desteğin gerilmesi ve zayıflayan ABD dolar işletmesi (DXY), altcoin’lerde büyük oranda fiyat dizilerini tetikleyebilir. Analistlere göre, zincir üzerindeki birçok altcoin’in birikimini deneyimlediğini ve ilk fırsatta sürpriz rallilerin çıkmasını vurguladı. DXY Kuruluş piyasası için kritik teşkilatını önemsiyor. Fed’in faiz artırımları nedeniyle yaptığı incelemeler ve kripto para yürütme için büyük darbe aldı. Doların güç kaybetmesi, bu süreçte önemli.

Bitcoin, 2023’te Bu Seviyeleri Görebilir!

Bitcoin’i de koruyan popüler analist, BTC’nin 2030’a kadar sürebilecek 20 yıllık bir Elliott Wave tüketiminde olduğunu söylüyor. Teknik analizde ‘yatırımcıların psikolojisi ve çevrenin tekrar eden modellerin oluşturduğuna dayanan’ teoriye Elliott Dalga Teorisi denir. Elliott Dalga Teorisi, 1930’lu yıllarda Ralph Nelson Elliott tarafından bir sürülmüştür. Teori, bir trendin beş ana dalgayla geldiğini ve her büyük dalganın beş küçük dalgadan oluştuğunu varsayar. TechDev’e göre BTC, Elliott Wave noktalarına göre gelecek yıl bir noktada 100.000 ila 120.000 doları hedefleyebilir.

Analistler düşüşün derinleşebileceğini iddia ederken, dip seviyesinin henüz görmediğine dair analizler erkek çocuğu sızmaya başladı. FTX krizi, yatırımcının olası bir dip umutlarını yıktı. Altının olumlu performansıyla birlikte, değerli metalin savunucuları, Bitcoin’in hakimiyetine karşı korumaya yönelik iddiaların doğru olmadığını vurguluyor. Uzmanlara göre, Bitcoin’in kısa vadeli toparlanması ve eski parlak günlerine yansıması için Fed’in faiz politikasını artırma politikasından geri adım atması gerekiyor.

.

Leave a Comment