‘Dolandırıcı mısınız?’ soru Cem Uzan’ı sinirlendirdi

Genç Parti Kurucu Genel Başkanı Cem Uzan, “Dolandırıcınız” sorusuna verilen yanıtta “Ben dolandırıcı değilim. Türkiye’nin en büyük holdingini insanım. 40 bin size iş ben! ” ifadeleriyle yanıt verdi.

"Dolandırıcı mısınız?" soru Cem Uzan'ı sinirlendirdi

Abone Ol

Google Haberleri

Uzun senelerdir Fransa’da bulunan Genç Parti Kurucu Genel Başkanı Cem Uzan, Oğuzhan Uğur’un sunduğu Babala TV’de yayınlanan ‘Mevzular Açık Mikrofon’un konuğu.

Programdan gelen bir seyir Uzan’a ‘ Teknoloji ile bir soru soracağım. Pamukova’daki çiftliğiniz ile ilgili. Her oda da gizli bir kameranın olduğu klozetlerde özel teknoloji ile bir cihaz kullanmışsınız. Anketlerini araştırdığını tahmin ediyorsun.

Uzan, Pamukova’daki çiftliği ile bu sorulurken kahkaha attı. Uzan’ınızla aynı kişiyle “Hak’taki bir çok dolandırıcılık iddiası var mı? Uzan’ın yanıtı bu kez sert oldu.

“ÇOCUKTUN HERHALDE”

Uzan, “Ben dolandırıcı falan değilim. Türkiye’nin en büyük holding olan insanım. 40 bin kişiye iş verdim ben! Çocuklarun belki de radyoları var mı? Bilmezsin. .

Uzan şöyle devam etti:

“40 bin kişiye iş veriyoruz. Türkiye’nin en büyük holdingiydik. İki numarayı ve üç numarayı topladığın zamanımızın tutanın parçası olmayandu. Onun için bana dolandırıcın zamanın sadece bana yorumlamıyorsun.”

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

.

Leave a Comment