Dünya Kupası’nın açılış törenine damga vuran kare! Amerikalı ünlü oyunculara tepkiler çığ gibi

2022 Dünya Kupası, Katar’da bir açılış seremonisiyle başladı. Birbirinden farklı görsel şovların yapıldığı gecede, Amerikalı ünlü oyuncu Morgan Freeman’ın sahneye çıktığı anlar çok konuşuldu.

Açılış töreninde Dünya Kupası elçisi Ghanim Al-Muftah ile sahneye çıkan Amerikalı ünlü oyuncu Morgan Freeman’a bazı kesimler tarafından büyük tepki gösterildi. Katar’ın FIFA’ya para vererek turnuvayı organize etme hakkını kazandığını geçen bir kısım futbolsever, “Kirli” diye tanımladıkları Dünya Kupası’nın açılışında ünlü oyuncu sahneye bırakma sert sözlerle eleştirdi.

Dünya Kupası'nın açılış törenine damga vuran kare!  Ünlü oyuncuya tepkiler çığ gibi

Sosyal ağların bir kullanıcısı, “Morgan Freeman’ı kara para, rüşvet ve ‘köle operasyonu’ üzerine bina edilmiş bir Dünya Kupası’nın açılış seremonisinde Gerçek, hayatın bize attığı en büyük kazıklardan ve tarihin en hüzünlü şakalarından biri.” işletim kullanım yönetimi oldukça fazla etkileşim aldı.

Dünya Kupası'nın açılış törenine damga vuran kare!  Ünlü oyuncuya tepkiler çığ gibi

Morgan Freeman programında yaptığı konuşmada, “Törendeki konuşmasında, “Bizi birleştiren şey, ekranda daha büyük. Biz büyük bir kabileyiz ve dünya bizim çadırımız. Hep birlikte bir olmaya davet edelim. Bu tüm dünyaya bir yayındır. Futbol insanları ve ulusları bir araya getirir. Ortak bir umut ve saygı bağı vardır. Futbol dünyasını genişletir, ulusları bu değerli oyun olan sevgilerinde birleştirir. Ulusları bir araya getiren, toplulukları da bir araya getiren. Hepimizin bir futbol geçmişi var, Katar’ın da öyle.” ifadelerini kullandı.

Morgan Freeman Katar Spor Haberler

Leave a Comment