Dünya Kupası’nın TV rehberi – TRT Spor

32 takımın mücadelesine futbol şöleni 20 Kasım Pazar günü A Grubu’nda oynanacak Katar-Ekvador maçıyla başlayacak. “Kupaların kupası”, 18 Aralık Pazar günü oynanacak final müsabakasıyla sahibini bulur.

İlk kez yaz ayları dışında düzenlenecek turnuva, 64 karşılaşmaya sahne olacak ve TRT’den (TRT 1, TRT4K, TRT SPOR, TRT İZLE ve trtspor.com.tr) yayınlanacak.


DÜNYA KUPASI’NIN MAÇ PROGRAMI


20 Kasım Pazar:

19.00 Katar – Ekvador / trt 1


21 Kasım Pazartesi:

16.00 İngiltere – İran / trt 1

19.00 Senegal – Hollanda / trt 1

22.00 ABD – Galeri / TRT SPOR


22 Kasım Salı:

13.00 Arjantin – Suudi Arabistan / trt 1

16.00 Danimarka – Tunus / trt 1

19.00 Meksika – Polonya / trt 1

22.00 Fransa – Avustralya / TRT SPOR


23 Kasım Çarşamba:

13.00 Fas – Hırvatistan / trt 1

16.00 Almanya – Japonya / trt 1

19.00 İspanya – Kosta Rika / trt 1

22.00 Belçika – Kanada / trt 1


24 Kasım Perşembe:

13.00 İsviçre – Kamerun / trt 1

16.00 Uruguay – Güney Kora / trt 1

19.00 Portekiz – Gana / trt 1

22.00 Brezilya – Sırbistan / trt 1


25 Kasım Cuma:

13.00 Galeri – İran / trt 1

16.00 Katar – Senegal / trt 1

19.00 Hollanda – Ekvador / trt 1

22.00 İngiltere – ABD / trt 1


26 Kasım Cumartesi:

13.00 Tunus – Avustralya / trt 1

16.00 Polonya – Suudi Arabistan / trt 1

19.00 Fransa – Danimarka / trt 1

22.00 Arjantin – Meksika / trt 1


27 Kasım Pazar:

13.00 Japonya – Kosta Rika / trt 1

16.00 Belçika – Fas / trt 1

19.00 Hırvatistan – Kanada / trt 1

22.00 İspanya – Almanya / trt 1



28 Kasım Pazartesi:

13.00 Kamerun – Sırbistan / Al Janoub Stadyumu / trt 1

16.00 Güney Kore – Gana / Eğitim Şehri Stadyumu / trt 1

19.00 Brezilya – İsviçre / 974 Stadyumu / trt 1

22.00 Portekiz – Uruguay / Lusail Stadyumu / trt 1


29 Kasım Salı:

18.00 Ekvador – Senegal / Uluslararası Khalifa Stadyumu / trt 1 ya da TRT SPOR

18.00 Hollanda – Katar / El Beyt Stadyumu / trt 1 ya da TRT SPOR

22.00 Galeri – İngiltere / Ahmed bin Ali Stadyumu / trt 1 ya da TRT SPOR

22.00 İran – ABD / Al Thumama Stadyumu / trt 1 ya da TRT SPOR


30 Kasım Çarşamba:

18.00 Avustralya – Danimarka / Al Janoub Stadyumu / trt 1 ya da TRT SPOR

18.00 Tunus – Fransa / Eğitim Şehri Stadyumu / trt 1 ya da TRT SPOR

22.00 Polonya – Arjantin / 974 Stadyumu / trt 1 ya da TRT SPOR

22.00 Suudi Arabistan – Meksika / Lusail Stadyumu / trt 1 ya da TRT SPOR


1 Aralık Perşembe:

18.00 Hırvatistan – Belçika / Ahmed bin Ali Stadyumu / trt 1 ya da TRT SPOR

18.00 Kanada – Fas / Al Thumama Stadyumu / trt 1 ya da TRT SPOR

22.00 Japonya – İspanya / Uluslararası Khalifa Stadyumu / trt 1 ya da TRT SPOR

22.00 Kosta Rika – Almanya / Al Bayt Stadyumu / trt 1 ya da TRT SPOR


2 Aralık Cuma:

18.00 Gana – Uruguay / Al Janoub Stadyumu / trt 1 ya da TRT SPOR

18.00 Güney Kore – Portekiz / Eğitim Şehri Stadyumu / trt 1 ya da TRT SPOR

22.00 Sırbistan – İsviçre / 974 Stadyumu / trt 1 ya da TRT SPOR

22.00 Kamerun – Brezilya / Lusail Stadyumu / trt 1 ya da TRT SPOR

Şampiyonada, gruplarını ilk iki sırada bulunan takımlar, adlarını son 16 turuna yazdıracak.


3 Aralık Cuma-6 Aralık Salı:

Son 16 Turu (8 maç) / trt 1


9 Aralık Cuma-10 Aralık Cumartesi:

Çeyrek finali (4 maç) / trt 1


13 Aralık Salı-14 Aralık Çarşamba:

Yarı final (2 maç) / trt 1


17 Aralık Cumartesi:

Üçüncülük maçı / trt 1


18 Aralık Pazar:

SON / trt 1


FREKANSINI GÜNCELLE, MAÇLARI KAÇIRMA!



.

Leave a Comment