Duyduğu halüsinasyonlar sayesinde hamileliği keşfetti! Kuruntu yaptığı düşünülüyordu…

San Francisco’da 40’lı yaşlarda bir kadının beyin tümörü muayenesi konuldu. BMJ’de yayınlanan vaka raporuna göre 1984 yılında, , 40’lı yaşlarının başında olan hasta kadın, bir gün evde yalnız olduğunu, kitap okuduğunu ve bir sesin barındırdığını barındırdığını söyledi. Bu seansları dinleyerek tomografi çektiren kadın beyinlerinde tümörün gerçekleştiği.

Ekran görüntüsü 2022-11-25 172127

Duyduğu sesin “Lütfen korkma. Seninle bu şekilde konuşmayımu duymak senin için şok edici olmalı, ama bu duruma gelen en kolay yol” dediğini anlatan kadın psikiyatriye gidiyor. IFLScience’ın bildirdiğine göre, seslerin kadının bir beyin tümörü olduğunu, beyin sapının enfekte olduğunu ve gidip bir tarama yapmak istediğini bildirdi.

AMELİYATTAN SONRA SESLER TEŞEKKÜR EDEREK KAYBOLDU

Bir Twitter kullanıcısı kadının sıra dışı durumunu paylaştı. Bu vaka Twitter üzerinden birçok kullanıma ulaştı. “Kadın, tomografi çekmesini isteyen sesler çıkarıyor. Bu sesler onda bir hastalık olduğunu iddia ediyor. Psikiyatri, onu rahatlatmak için bir tarama emri veriyor. Tarama sonucu gerçekten tümörü buluyorlar. Ameliyattan sonra sesler onu dinlediği için teşekkür ediyor ve kayboluyor” denildi.

Ekran görüntüsü 2022-11-25 172156

12 YIL BOYUNCA TAKİP EDİLDİ

Tümör çıkarma, kadın ameliyattan uyandığında “Size yardımcı olduğumuza sevindik. Hoşçakalın” diyen sesi tekrar duydu. 12 yıl hastasını takip eden doktor seslerinin bir daha geri gelmediği bildirildi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Gribin düşmanı, antioksidan deposu, tam bir mikropsavar...Gribin düşmanı, antioksidan deposu, tam bir mikropsavar…
'Falaka' davasında akıl almaz sözler!  'Fantezi amaçlı...'‘Falaka’ davasında akıl almaz sözler! ‘Fantezi amaçlı…’
Savaş çanları çalıyor!  Rusya ve Ukrayna'nın ardından şimdi de...Savaş çanları çalıyor! Rusya ve Ukrayna’nın ardından şimdi de…

.

Leave a Comment