Efsane Harita Dust 2, CS:GO Turnuva Havuzundan Kaldırıldı

CS:GO’nun efsane haritası Dust 2, profesyonel turnuvalardaki maç havuzundan kaldırıldı ve yerine Anubis haritası getirildi.

Her ne kadar League of Legends ve Valorant yüzünden eski popülerliğine sahip olmasa da CS:GO turnuvalarını izlemesi en keyifli espor etkinliklerindendir desek yanlış olmaz. Evet belki de kennyS, olofmeister, PashaBiceps ve daha birçoğu artık yoklar ancak bizi yine de mutlu eden bir olmayan vardı: de_dust2

Dust 2 haritası, bilgileri gibi Counter-Strike’ın bugüne kadar çıkmış olan tüm oyunlarında yer alan ve muhtemelen en ikonik olan haritasıdır. Ancak CS:GO turnuva bağlantılarının açıklamalarına göre bu efsane harita, artık profesyonel sahnede yer almayacak…

Dust 2, profesyonel espor maçları haritası havuzundan kaldırıldı

En son gerçekleşti ve Outsiders takımının şarkısını söyledi IEM (Intel Extreme Masters) Rio Binbaşı 2022 Turnuvanın hemen ardından gelen habere göre artık efsane Dust 2 haritası, profesyonel arenada yer almayacak.

Açıklanana göre Dust 2 yerine profesyonel arenada artık devam edebileceğimizi yeni sayabiliriz Anubis haritası geldi. değişkenliğin sebebinin Dust 2’nin eski ve küçük bir haritasından dolayı profesyonel arenada taktik rotalarının az olduğu düşünülüyor.

Endişe yuvaları gerek yok, siz varlıkların maçlarınızda var olan Dust 2 oynayabileceksiniz

Dust 2 haritası sadece profesyonel arenadan kaldırıldı. Zira şu saate kadar sosyal medya Dust 2 verilerinin bulunduğu havuzundan kaldırıldığına dair yanlış haberler yapılıyordu, bunlara katılmayınız. Dust 2’yi yaşamak basit eğlence, ölüm maçı ve geçmişteki maçlarınızda seçebileceksiniz. Ancak profesyonel arenada izleyemeyeceksiniz.

Dust 2, profesyonel arenanın en ikonik anlarına ev sahipliği yapacak…

CS:GO profesyonel turnuvaları denince her sıkı takipçinin gittiği belirli anlar gelir. Bu anlar, belirli oyuncular veya oyuncuların yaşadıkları eğlenceli, akıl almaz veya olağan dışı hareketlerdir. mesela olofmeister’ın Overpass haritasında alevler arasında bombayı çözdüğü an, tüyler diken…

Dust 2 haritasının da böyle ikonik mi ikonik anları vardı. Artık yenilerini izleyemeyeceğimiz için, dilerseniz içeriğimizi gelin o anları hatırlayarak sonlandıralım:

Fnatic’in ünlü 4 AWP mid kapısı tutuşu

KQLY’nin zıplayarak USP-S ile harikalar yarattığı bir (hile olup olmadığı hala tartışılır…)

S1mple’ın AWP’sini sahte flaş olarak kullanmak

GeT_RiGhT’ın 1v3 debriyaj’ı (Ninjas in Pyjamas CS:GO gösterimi her şey çok daha kalıp…)

GuardiaN’ın AWP ile ölüm makinesine dönüşmesi

Hiko ve ‘İnsanlık dışı tepkiler’ meme’nin başlangıç ​​sahnesi

Flusha’nın çaresizce köşeye sıkıştığı, NBK’in dalga geçer gibi geldiği bıçakladığı sahne

Sizin hatırladığınız efsanevi Dust 2 anları var mı? Varsa onları ve düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın dostlar.

Leave a Comment