Emekli aylığı alan birden fazla kapsıyor! İstisna yok, şart yok, şart yok, emekli maaşına ek 7500 TL ödeme gücüne yatıyor

Emekli maaşı alanlarına dikkat. Maaşınıza ek ödeme tablosu yatıyor. İstisna yok, şart yok hükmü yok. Sadece tek bir imza atmanız durumunda 7500 TL ödeme alabilirsiniz.

Emekli aylığı alan birden fazla kapsıyor! İstisna yok, şart yok, şart yok, emekli maaşına ek 7500 TL ödeme tahmini yatıyor. Emeklilik konutuna devam eden ne yazık ki 2022 yılında yüksek tüketim ve artan hayat pahalılığı nedeniyle oldukça zor günler kalıyor. Bir çok emeklinin harcadığı maaşla asgari ihtiyaçlarını bile karşılayamıyor. Merak etmeyin bu durumda da davet etmeye giriyor ve emeklinin derdine derman oluyor. Bankaların karşılıksız ve geri ödemesiz nakit para desteğiyle emekliler rahat nefes alma fırsatı buluyor. Kasım ayında yaşadığı da emekliler için karşılıksız nakit fırsatlarında çıtayı yükseldikçe yükseldi.

Çoğu özel banka emeklilerine binlerce lira maaş promosyonu ödemesi yapmaya başladı. Peki, hangi banka ne kadar maaş promosyonu veriyor? Emekliye en yüksek promosyon verenler hangileri? Emekli maaşını taşıyan ve maaş promosyonu imkanından faydalanmak isteyenler için bankaların kasım ayı da çıktığı promosyon tutarları haberimizde…

FİNANSBANK’TAN 5000 TL PROMOSYON ÖDEMESİ

Finansbank, kasım yatan emekli maaşı alan 5000 TL promosyon ödemesi yapacak. Bankanın tek gelir maaşınızı ve üç yıl boyunca bankada kalma taahhüdü vermek. Bunun dışında Finansbank herhangi bir ek koşul aramıyor sadece en yakın şubeye giderek maaş taşımanız ve imza atmanız yeterli oluyor.

AKBANK 7000 TL’YE KADAR PROMOSYON VERİYOR

Emekli maaşı konusunda oldukça bonkör bankalardan biri olan Akbank kasım peşinde başvuran ve maaşını taşıyan emeklilere 7000 TL’ye varan promosyon ödemesi yapıyor. Akbank’ın emekli promosyon kampanyasından ödemeler maaşa göre açıklama gösteriyor. Ancak yine de diğer ödeme oranları en yüksek promosyon sürelerini Akbank sunuyor.

TEB KASIM AYI PROMOSYON ÖDEMELERİ

Kasım ayının maaşını taşıyanlara Türkiye ekonomi Bankası’ndan da özel sürprizler var. Maaşı 3500 TL’ye kadar olan emeklilere 4200 TL, 7500 TL’ye kadar olan emeklilere 4900 TL 10.000 TL’ye kadar olan emekleri 6300 TL ve 10.000 TL üstü maaş alan emeklilere 7000 TL güvence altına alınmaz. Başvuru işlemleri sırasında ekstra bir evrak götürmenize ya da fatura ödeme talimatı vermeniz gerek yok, doğrudan promosyon bedeli geçiyor.

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDAN 6000 TL’YE PROMOSYON FIRSATI

Son olarak Türkiye İş Bankası da kasım çalışan emeklilere promosyon açısından büyük fayda sünüyor. Maaşını taşıyan ve Türkiye İş Bankası’nda kalma teminatü veren emekliler 6000 TL’ye varan promosyon imkanından yararlanabiliyor. Promosyon üç yıllık sözleşme metnini ek bir koşul aranmıyor. Sadece maaşınızı taşımanız yetiyor.

Leave a Comment