Emekliye yeni ikramiye verilecek! Emekli maaş hesaplarına Kasım ayında Cumhurbaşkanı imzalı ödemeler yatacak

Emekli olmak için Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank devlet destekli olarak emekli maaşlarına ek olarak kredili mevduat hesabı yatırılacaktır. Emekli maaşınız Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank Üzerinden olmanız durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek nakit, kullanabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden gerçekleştirecek olan tüm kullanana yer alan devlet bankaları Kredili Mevduat hesabı yapma imkanı sunacak.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak olan aramak için hızlı bir şekilde işlem yapılacak ve onaylanan çocuklara artı para olarak emekli maaşı yatırılacaktır.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden kredili mevduat hesabı hesabında bulunarak yürütülmesinde gerçekleştirilecek olan tüm araştırma için yapılacak olan bu işlemlerde devlet destekli olarak size 10 bin TL’ye kadar ödeme verilecek ve bu paranın geri ödemesi ise 12 ay vadeye kadar olacaktır. Başvuru yapacak olan kişiler internet bankacılığı uygulamaları üzerinden ve internet siteleri üzerinden dilediği zaman kredi kontrolünde bulunabiliyor.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden sadece kredili mevduat hesabı yükümlü değil, nakit kredi kullanan olan belirtilen şartlar içinde 100.000 TL’ye kadar da ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi verecekleri hakkında bilgiler yayınlandı. 100 bin TL’ye kadar 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını isteyenler için 3 ay ertelemeli olarak size kredi imkanı sağlanacak nakit kredi imkanından yararlanacak olan bu, ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli kredi olarak kullanabilecekler. Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyenler tüm tüketimi için bu kampanyalarda hem kredili mevduat hesabı, hem de ihtiyaç kredisi, aynı anda kullanabilirsiniz.

Leave a Comment