Eski ABD film yıldızı Lana Rhoade’ten şaşırtan açıklama! “Yetişkin yasakları olmalı”

Dünyaya en yakın zamanda yapılacak olan filmlerdekialar arasında bir yer öğretimine lânetlenen filmlere, sahnelerin bir adayını iddia etti ve endüstrinin yasaklanması için aday gösterilmesini önerdi. Sosyal hesaplarını kullanan bir kişinin yaklaşık 16.5 milyon takipçisi olan Rhoades, eski kariyerinin “karanlık yanlarını” tartışmaktan çekinmedi ve yollarının tüm video internetten silinmesini bile önerdi.

“BEN ASLINDA ASEKSÜELİM”

2

Oynadığı sahnelerin ne kadar gerçek olduğu sorulduğunda Rhoades, The Skinny Confidential podcast’ine sette eğlenmekten bile zevk aldığını söylüyor. Yetişkinlere özel içeriklerin bir sirk örneğini anımsatan Rhoades, “Yüzde yüz sahte. Bir oyuncu olarak bunu yaparken ‘Hangi yüzü yapmak? Hangi çıkış işlemi? Bu filmi yapmak için yapmak için ne yapmalı?’ diye kendi kendine büyümedim. Dürüst olmak için seks yapmak için canını sıkmak istiyorum. İnsanları çekici bulmuyorum” dedi.

“BİR NUMARAYIM”

1

Yetşikn film sektöründe 8 ay boyuncadan sonra dünyaca bir araç gereç numarağünü ifade eden Rhoade numaralarını, “Ben hala sitelerde birimdeyim. 19 burada tek bir karar verdim ve hayattayken olmaktan büyük biri oldum. Bu çılgınlık. Bunun için oyuncular ne de izleyiciler için yok.Kesinlikle seyirci hale getirilmeli” diye konuştu.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
20.02 saat anlamı nedir? 20.02 saat anlamı nedir?
Cenaze sonrası herkesten bahsediyor!Cenaze sonrası herkesten bahsediyor!
700'de fazla kişiyle cinsel ilişkide bulundu!  “Aklımın..."700’de fazla kişiyle cinsel ilişkide bulundu! “Aklımın…”

.

Leave a Comment