Eski Beşiktaşlı Adem Ljajic’in yeni takımı şaşırttı! Denemeye aldılar… – Beşiktaş (BJK) Haberleri

Adem Ljajic 2018 yılında Serie A takımı Torino’dan 6,5 milyon Euro’luk Beşiktaş ‘bir transfer olmuştu. Sırp orta sahadaki oyunculardan 3’üncü yıllardan önceki odaklanmalardaki isimlerden ibaretti.

4 milyon Euro kazanıyordu

Beşiktaş’ta son yılında kadro dışı ve senelik 4 milyon Euro kazanan Adem Ljajic başka takıma gitmekte kulüpte kalmaya devam etmişti. Sırp orta saha bir sezonda kalmaktan sona erecek kadar futboldan uzakta.

Kulüpsüz kaldı!

2021-2022 deplasmanda Beşiktaş’la sona eren geçebilecek durumdayken transferde bulunamıyor.

Deneme idmanlarına çıkıyor

Slobodna’da yer alan habere göre; Eski Beşiktaşlı Adem Ljajic, Bosna Ersek takımı Novi Pazar ile deneme antrenmanlarına başlamaya başladı. Ljajic’in bu belirleyicisi “Nereden nereye” dedirtti.

Sırp orta Beşiktaş formasıyla 85 maça çıkarken, 18 gol atarken 26 asistlik performans sergiledi. Siyah-beyazlı formayla bir sezon şampiyonluk yaşadı. Sırbistan Milli takımı ile 44 maçta çıkan Ljajic 9 gol atmayı başardı.

37,3 milyon Euro bonservis ödendi!

Doğduğu tarihteki takımıyla idmanlara Adem Ljajic’e kariyeri boyunca kiralamaları dahil 37.3 milyon Euro ödendi. Ljajic için Fiorentina Partizan’a 6,8 milyon Euro, Roman Fiorentina’ya 12 milyon Euro, Torino Roma’ya 9 milyon Euro, Beşiktaş Torino’ya 6,5 ​​milyon Euro bonservis ödemişti. Ayrıca Beşiktaş ve Inter’in kasasından toplam 3 milyon Euro kiralama bedelleri çıktı.

.

Leave a Comment