Esra Erol’da eşinin kaçtığı adamı sinir krizi geçirdi

Eşinin, başka bir adama kaçtığını anlatan adam, programda mesaj ifşa gittikten sonra kendinden geçti.

Esra Erol'da eşinin kaçtığı adamı sinir krizi geçirdi

ATV ekranlarında yayınlanan ‘Esra Erol’da’ programı, her gün yeni bir olay geliyor.

Programda bu kez de skandal bir olay yaşandı.

Konuklardan Ali Bey, eşi Sevim’in, Resul Korkmaz’a kaçtığını ifade ederek programa katıldı.

Eşinin kaçtığını anlatan adam, hem stüdyodakileri hem de ekran başında programı izleyenleri şoke etti.

Dini grup kuran adam Aşkım diye hitap etti

Mümin isminde bir adamın kurduğu bir din varlıklarında kadınların olduğu belirtilirken Sevim’in de aralarında bulunduğu bu kadınlar, Resul’a “Aşkım” şeklinde mesajlar atıldı.

Resul KorkmazSevim’i kardeşten öte yönlendirmeler söylerken Sevim ve diğer kadınlar, karısı Mahizer’den boşanabilmesi için sevgili rolünü oynadıklarını anlattı.

Esra Erol da eşinin kaçtığı adamının sinir krizi geçirdi #1

“Benim kocamla senin karın beraber yaşıyorlar”

“İlişkimizde görünürde bir sorun yoktu.” diyen Ali, sosyal medyadan gelen bir mesajla eşinin başka biriyle birlikte olduğunu öğrendiğini söyledi.

Bu kullanıcı Resul Korkmaz‘ın eşi Mahizer’den konuştu Ali, “Mahizer, ‘Benim kocamla senin karınla ​​beraber yaşıyorlar’ dedi.” şeklinde konuştu.

Esra Erol’da eşinin kaçtığı adamı sinir krizi geçirdi VİDEO

“Benim yuvamı yıktınız”

Ali Bey, eşinin kaçtığı Resul Korkmaz‘ın canlı yayında stüdyoya varması üzerine Resul varmaya başladığında, “Sizin hayatınız yalan, benim yuvamı yıktınız.” diyerek öfkelendi.

Esra Erol da eşinin kaçtığı adamının sinir krizi geçirdi #2

“Sevim’i 5 ay önce tanıdım”

Yaşananları anlatması için söz verilen Resul ise, “Sevim’i 5 ay önce, Messenger gruplarımızda tanıdım.” dedi.

“Biz onun kardeşini yapıyoruz”

“Ondan önce başka arkadaşlarımı tanıyorum” diyen Resul, ilişkilerin karşılıklı ise kardeşten de öte olarak tanımladı. Grubun inanç ve din üzerine olduğunu ifade eden Resul Korkmaz, “Varlık özünde aynı korumaya inandığımız için biz onun kardeşliğini yapıyoruz. Bu arkadaşın görmeyiden beklediğini düşündüğüm bir deyim var ya, işte bu takım insanlara karşı bizim savaşımızı da birleşip bunları anlat.” şeklinde konuştu.

Esra Erol da eşinin kaçtığı adamı sinir krizi geçirdi #3

“Beni dinlemeniz gerekiyor”

Esra Erol, yazışmaların duygusal bir ilişkisinin göstergesi olduğunu söylemesinin üzerine Mümin üzerine “Bunu Çıkartmanız için beni dinlemeniz gerekiyor.” şeklinde kendisini savundu.

“Kardeşten de öteyiz”

Ardından yayına telefonla bağlantı Sevim ise “Mümin Resul Bey izah etti, kardeşten de öteyiz.” şeklinde konuştu.

Resul Korkmaz‘a evi paylaşmadığını anlatan Sevim, duygusal yazışmaların cümlesi ile ilgili ise grup arkadaşlarıyla böyle konuşmaları yönünde anlatım yaptı.

Esra Erol da eşinin kaçtığı adamının sinir krizi geçirdi #4

“Mümin Bey’le gönül ilişkim yok”

Sevim canlı yayında, “Biz genel olarak biz diye konuşuyoruz, tekil konuşmuyoruz. Ben İstanbul’a geldiğim zaman bizim Ali Bey’le 14 yıllık görünende bir ilişkimiz vardı. aynı evin içinde boşanmış haldeyken bir yıl birlikte yaşıyorduklarına alışana kadar.

Mümin Bey’le gönül ilişkisi yok ama bu soruyu Mümin Bey’e sorun, karısıyla ilgili bulmaya. Bu resimlerin neden ifşa edildiğini, bu yazıların bu şekilde neden abartıldığını anladığını.” kullanım kullandı.

Esra Erol da eşinin kaçtığı adamının sinir krizi geçirdi #5

“Mahizer’le bölme niyetini söyledim”

sonuç ise “Ben yaklaşık 2 yıl önce Mahizer’le ayrılmasını söyledim. 5 yıldır evliyiz, 3 aylık bebeğim var. Yaklaşık 2 senedir ben bunun kavgasını veriyordum.” dedi.

“Oyunun büyüğünü oynamayı seçtim”

Esra Erol, Resul’e eşiyle problemlerinin Sevim’le ilgili sorunca “Ben bir oyun kurdum. Hani çocukken oyun yaparlardı ya yere para atarlardı, alacak mı almayacak mı diye bakarlardı aynı oyunu yöneticinü oynamayı seçtim.” şeklinde konuştu.

“Sadece Sevim değil, birçok kadın yardımcı oldu”

Esra Erol, “Yere parayı attın, Sevim mi aldı” diye sorunca Resul, “Sevim aldı, başka insanlar aldı, onlar da benimle ortak bir çalışma içinde Mahizer’den kurtulmayı istediler.” dedi.

“Sevim, Mahizer’den kurtulmanız için size nasıl yardım etti?” diye sorulunca “Bana yanlış anlaşılacak şekilde yazılarla ifadelerde bulunmasını istedim. Bunu o da diğer arkadaşlar da biliyordu. Sadece Sevim değil, birçok kadın yardımcı oldu.” dedi.

Esra Erol da eşinin kaçtığı adamı sinir krizi geçirdi #6

Ahlak çerçevesi fotoğraf aktarımı

Sevim de onu sadece kendisiyle bütün grup arkadaşlarının yaptığını söyledi. Resul, mesaj atan diğer 4 kadınının evli, zararlarının bekar olduğunu anlattı.

Görüntülere fotoğraflara da attıklarını söyledi ve “İnandırıcı olmak için ne kadar abartılırsa o kadar abartıyorduk tabii belli bir ahlak çerçevesi” kullanım kullandı.

Sonuç, “Eşim 2 senedir ayrılmamak için elinden gelen yapıyor. Geçen sene ben evden gitti.” dedi. Öte yandan Mahizer’in hamileyken canına kıymak giderken anlatan bir mektup yazdığını da söyledi.

Grupta dini konuların konuşulduğu iddia edildi

Bu sırada yayına devam eden Mahizer ise 3 yaşındaki eşinin Sevim’in yanında olduğunu söyledi.

Resul’un kendisine arkadaşlarla gruplarda dini konuşmasını anlattığını anlattı. Mahizer, dün akşam Resul’un Sevim’in yanından yanına geldiğini de ifade etti.

Esra Erol da eşinin kaçtığı adamı sinir krizi geçirdi #7

“Sevim’in İstanbul’a gitme sebebi Resul”

İsmini vermek istemeyen bir izleyici ise yayına bağlanarak grup 10 kişilik olduğunu aktararak, “Sevim’in İstanbul’a gitme sebebinin Resul olduğunu.” dedi.

Grubun içeriğiyle ilgili ise sohbet ve dini paylaşımlar işlemlerini belirtti.

“9 kadın 1 sonuç”

Esra Erol ise gördükleri karşısında “9 kadın 1 Sonuç. Öyle bir şey ki bir gruba giriyorsun bir şeyler öğrenmek için, grubun içinde adının dışında her şey var.” yorumunu yaptı. Sonuç ise telefondaki kişiyi tanımadığını söyledi.

Leave a Comment