Fenerbahçe Beko Başantrenörü Dimitris Itoudis Emporio Armani Milano maçı öncesi konuştuTHY Avrupa Ligi’nin 10. haftasında İtalya’nın EA7 Emporio Armani Milan takımıyla deplasmanda karşılaşacak Fenerbahçe Beko’nun başantrenörü Dimitris Itoudis, dikkatli olunması gerektiğini söyledi.


Sarı-lacivertli şirketlerin internet sitelerinin açıklamalarında bulunan Itoudis, İtalyan ekibinin önemli oyunculardan kurulu olduğunu belirterek, “Önemli bir seriden geçiyoruz ve yarın da Milano ile karşılaşacağız. ancak biz onların sahipleri kadro ve büyük deneyimli olan, harika bir teknik ekiple birlikte büyük goller için oynayan bir takımdan beklenenler. farkındayız.” diye konuştu.


Konsantrasyonu korumanın önemine dikkati çeken Itoudis, “Bu maça çok iyi güdü gelecek. Rakibimize büyük saygı kaynağı. Yaralı bir rakiple oynamak her zaman çok daha tehlikelidir. Gördük.Konsantrasyonumuzu ve kanaatimizi kaybedeceksek bundan sonra da yaşanabilecekleri gördük.Bu nedenle Monaco’daki son çeyrekten çıkaracağımız dersleri bizim bu maçın nasıl bir yaklaşım olacağını belirleyeceğiz.” kullanım kullandı.
BİRSEN: “SON 10 DAKİKALIK BÖLÜMDEN ÇIKARMAMIZ GEREKEN DERSLER OLDUĞUNU BİLİYORUZ”


Monaco ile oynadıkları son maçlarda yaşananlardan ders çıkarmaları gerektiğini söyleyen sarı-lacivertli oyuncu Metecan Birsen ise şunları kaydetti:


“Güçlü bir takımla karşılaşacağız. gereken dersler olacak.Kalan kısa sürede maça hazırlanacak ve doğal dinlenmeye yönelik.Çok potansiyelli ve süreleri göstermek için sahaya çıkacak bir rakibimiz olacak.
.

Leave a Comment