Fenerbahçe Beko, Pınar Cup 2022’de ikinci maçına çıkıyor


BASKETBOL

23 Eylül 2022 Cuma 11:50

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol takımları yeni sezon hazırlıkları hazırlıklarımız son hazırlık karşılaşması olan Pınar Kupası 2022’de ikinci maçına çıkıyor.

23 Eylül Cuma günü (bugün) 2’da Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor’nda temsilcisi Ukrayna BC Promet ile karşılaşacak olan Beko, bu hafta sonu gidecekbahçe salonu birinci sırada bitirecek olan garantiyi verecek.

Değil: Fenerbahçe Beko – BC Prometey maçın satışı KSK Store’ satışı, VIP biletler sadece Mavibahçe KSK Store’da, öğrenciler bugün 18.00’de sadece salon gişesinde satışta olacaktır.

Bu karşılaşma Karşıyaka Spor Kulübü’nün YouTube hesabı üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır.

Takımımızda devam etmekte olan Nemanja Bjelica ile henüz kullanılmayan Tonye Jekiri ve Tarık Biberovic, İzmir kafilesinde yer alınan. Hastalığı nedeniyle takımla İzmir’e seyahat etmeyen Samet Geyik ise 22 Eylül Perşembe günü dahil oldu.

Çekya Milli Takımı’nın da başantrenörlüğünü yapan Ronen Ginzburg tarafından çalıştırılan BC Prometey’in birlikteliğinde Caleb Agada, Gian Clavell, DJ Stephens, Dustin Hogue, DJ Kennedy, Issuf Sanon, Oleksandr Lypovyy, Ivan Tkachenko, Denys Lukashov ve Ondrej Balvin gibi isimler var .

Fenerbahçe Beko, BC Prometey maçına İstanbul’a dönecek ve 28 Eylül Çarşamba Ankara’da Anadolu Efes ile oynanacak cumhurbaşkanlığı maçı için hazırlıklarını sürdürecek.

Leave a Comment