Fenerbahçe’de Jorge Jesus’un taktiğine çözüm yok! Sadece Beşiktaş değil, oğlum 5 çılgın rakamlar….

class=”medyanet-inline-adv”>

Spor Toto Süper Lig’in 8. haftasında Beşiktaş ile Fenerbahçe kozlarını paylaşıyor Vodafone Park’ta tartışma golsüzle sona erdi.

Karşılaşmanın ilk gözden geçirilecek olan beyazlılar ekibine geleceğin ekibinden yararlanabiliyor.

Milli ara sonrası derbi maçla birlikte Beşiktaş’ın galibiyet hasreti 3 maça çıktı. Fenerbahçe ise 1 maç eksiğiyle 14 puana yükseldi.

OYUN BOYUNU KISALT, RAKİBİ HATAYA ZORLA

Sezona Jorge Jesus, Fenerbahçe’de bu sezonda belirgin şekilde hedeflenen oyunda hedef kitleye yönelik hedeflenen hamleler olarak göze çarpıyor.

Bu oyun oyununda 2. ve orta sahada oyun olan, savunmayı kadar uzun süre takımların en büyükikapı ise savunmanın gerisinde meydana gelen geniş alanlar ve kontra atak kazası. Jorge Jesus, bu anlamda endişeyi en aza indirmek için farklı savunma biçimlerinia ezberletiyor.

class=”medyanet-inline-adv”>

BEŞİKTAŞ’IN SEZON REKORU

Opta görerek; Beşiktaş bu sezon en fazla ofsayt tarihin yakalandığı Süper Lig maçı Fenerbahçe eski kaldığı (7); Jackson Mule’nin Süper Lig kariyerinde daha fazla ofsaytta karşılaşmada Mart 2022’de Göztepe’ye karşıydı (4).

Rakibi çizgi halinde Fenerbahçe savunması bu anlayışını sezonda bu yana devam ediyor. Özelikle ilgili bilgilerle ilgili bilgiler hakkında bilgi verir.

Adana Demirspor, Konyaspor, Kayserispor, Alanyaspor ve Beşiktaş maçlarında kaldı, 32 kez ofsaytta toplamda kaldı.

FENERBAHÇE’NİN SAVUNMA SİLAHI; OFSAYT TAKTİĞİ

Beşiktaş’ın 17. Weghorst ile bulunan gol de ofsayt dondurulabilirken futbol takımında futbol takımı içinde sonuç verdi. Jorge’un çocuklarımızda ile oyunni Jesus oynayanya çalışan ve ön cephedeki Fenerbahçe, hücum varyasyonlarını taktiğin savuşturmayı bildi. Öyle ki Beşiktaş, bu sezonun en fazla maçında oynadım.

class=”medyanet-inline-adv”>

Peki ligin Sekiz aylık derste sarı lacivertlilerin kaç defa ofsayta dersinde? İnceliyoruz…

Fenerbahçede Jorge Jesusun taktiğine çözüm yok Sadece Beşiktaş değil, son 5 neşeli rakamlar....

OYUN AKARKEN KULÜBEYE HATALARI GÖSTERDİ

Beşiktaş ile Fenerbahçe’nin karşılaşacağı ilk elden, Jorge Jesus’un yedek parçasındaki oyunculara yönelik bir planını gösterip konuşması yansıdı. Oyun aktığı esnada genç oyuncuları toplayan Portekizli teknik adam saha içinde yanlışlarıa aktardı.

Jorge Jesus’un “sel” anlamında en büyükçisi vatandaşı Joao Deus… Jesus’un en güvendiği ile birlikte 45 isim olan Deus, Portekizli teknik donanıma en çok saygısı olan isimdir.

class=”medyanet-inline-adv”>

Deus’a emanet olacak.

İşte Jesus’un tüm yardımcıları:

Joao de Deus (Yardımcı Antrenör)
Marcio Sampaio (Atletik Performans Antrenörü)
Tiago Oliveira (Yardımcı Antrenör)
Gil Henriques (Maç Analisti)
Rodrigo Araújo (Video Analisti)
Mario Branco (Operasyon)
Carlos Bruno (Atletik Performans Antrenörü)

FENERBAHÇE’Yİ BEKLEYEN ZORLU FİKSTÜR

Fenerbahçe, milli aranın sona ereceğiyle birlikte bu ay içerisinde 7 maça çıkacak. 6 Ekim Perşembe AEK Larnaca’yı ağırlayacak sarı lacivertliler, 9 Ekim’de Karagümrük ile kozlarını paylaşacak.

13 Ekim’de Larnaca maçı için Güney Kıbrıs’a gidecek Fenerbahçe, 17’sinde Başkent’te Başkent’te çıkacak. İsa’nın masalbeleri, 22’sinde Başakşehir’i konuk olacak, 27’sinde ise Rennes ile randevu Kadıköy’de olacak. Ekim ayı, 30’unda İstanbulspor ile deplasmanda oynanacak maçla sona erecek.

class=”medyanet-inline-adv”>

.

Leave a Comment