Fenerbahçe’de yeni sponsorluk paketi | NTVSpor.net

Fenerbahçe Kulübü ile Alagöz Holding arasında kadın basketbol takımı isim sponsorluğu imzalandı.

Sarı-civertli kulüpten okulda yapılacakla göre, Ülker Spor ve’nda geçiş bölümünde Fenerbahçe Kulübü Genel olarak Burak Çağlan Kızılhan ve yönetici Mustafa Kemal Danabaş ile Alagöz Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cantürk Alagöz katıldı.

Sponsorluk anlaşması kapsamında sarılacivertli kadın basketbol takımı, 2022-2023 Fenerbahçe Alagöz Holding adı altında mücadele edilecek.

Törende bulunan, Burak Çağlan Kızılhan’da bulunan, burak Çağlan Kızılhan’ın içinde bulunduğuyla bu sene de yarıştığımızı. de hayırlı ve uğurlu olsun.” kullanımları.

Alagöz Holding’in kadın basketbolunda aynı takımıyla bir bağlantıyla Fenerbahçe’ye destek vurgu yapan Mustafa Kemal Danabaş, “Bu sezon da yine Fenerbahçe’ye yayaan, seneye lig şampiyonluğumuzu FIBA ​​Avrupa kupasıyla bağlayamadı ve iddialı bir kurduk. burukluğu hala içimizde. İnşallah telafisini bu sezon hep beraberimiz.” biçim görüş belirtti.

Fenerbahçe ile sponsorluk ambalajı gelecek ise, Cantürk’ü getirecek olan Alagöz’ü “Umumla dostluğumuzu tüm kulübümüze başarır. Ben yürek’ten ki 2023 Fenerbahçe kulübü ile birlikte olacak ve hep kutlayacağız. İnşallah Avrupa şampiyonluğu bu seneyle birlikte alırız. Bundan şüphem yok. Allah mahcup etmesin.” değerlendirmesinde bulundu.

Leave a Comment