Fenerbahçe’den Bertrand Traore sürprizi! Aston Villa ve transfer…

Fenerbahçe ‘de transfer çalışmaları sürüyor. Sarı-Lacivertliler, sadece ocakta yapılacak hamlelere odaklanmış değil. Fenerbahçe, Jorge Jesus’un da beğendiği yıldız oyuncu için sezon sonunda hamle yapmaya hazırlanıyor.

12 günlük izin bugün bitiyor

Fenerbahçe, sezonun ilk bölümünde tam 25 maça çıktı. Fazlasıyla yorulan Sarı-Lacivertliler için Dünya Kupası arası tam turlarda ilaç oldu. Jorge Jesus, bu periyotta öğrencilerine 12 gün yaşamasına izin veriyor. Sarı-Lacivertli futbolcuların tatili bugün bitiyor.

Dünya Kupası’ndaki Batshuayi ve Valencia turundaki tüm oyuncular bugün Samandıra’da toplanarak akşam saatlerinde yapılacak antrenman yeniden başlayacak.

Transferde Traore sürprizi

Fanatik’in haberine göre sarı-Lacivertliler transfer çalışmalarını sadece ocak ayını düşünerek düşünüyordu. Sezon sonu için planlamalar başladı. Fenerbahçe’nin birleşmesine sürpriz bir isim girdi: Bertrand Traore…

Fenerbahçe, bu sezon Aston Villa’dan Başakşehir’e kiralanan yıldız futbolcuyu listesine ekledi. Sarı-Lacivertliler, kanatlarda ve forvette görev yapan Burkina Fasolu performansını takibe aldı. Yönetim, Traore için sezon sonunda hamle yapmayı planlıyor.

Aston Villa kısıtlama istiyor

27 yaşındaki Fenerbahçe, Başakşehir’de performans sergileyeceği sezon sonunda harekete geçebilecek. Traore, iki kanatlı yanı sıra forvette görevini yapabiliyor. Yıldız futbolcunun Aston Villa ile olan sözleşmesi 2024’te sona erecek. Ancak İngiliz ekibi, kadroda düşünmediği ve vergilerle birlikte maaşı 4.2 milyon Euro’yu bulan oyuncuyu gelecek yaz bonservisiyle belirlemek istiyor.

.

Leave a Comment