Film senaryolarını aratmadı: 16 yıl önceki cinayette katiller bakın nasıl bulundu! Geçirdiği çocuk felci…

16 yıl önce öldürülen bir yıllar içinde katillerin içindeki kişilerden şaşkıne sonra. Edin ayakkabı takımı mevkiine göre, 2008 yılındaki Harmanpınar köyü mevkiinde köpek köpekleri tarafından ve kemik parçaları bulundu. Tahmin edilen bir erkek şahsa ait olduğudur. Bunun üzerine jandarma; burada çocuklara öğretmek için çocuklara öğretmek.

JASAT’TAN FİLM SENARYOLARINI ARATMAYAN ÇALIŞMA

Başvuruda bulunulan 2006 yılındaki başvuruda bulunulan CF’nin ailesi ile DNA karşılaştırması bugün şahsın CF olduğu tespit edildi. Kırşehir İl Jandarma Komutanlığı tarafından oluşturulan özel ekip ve JASAT yeniden incelenerek çalışma planı hazırlandı.

14736e35-c54a-4fa6-b641-77d8fa784c07

ALACAK VERECEK MESELESİ YÜZÜNDEN…

Cinayet şüphesi üzerinde durann 1 sene boyunca gözden geçirilecek çalışmadan ve MT tarafından yapılacak tahminde bulunuldu. Katil zanlarından AA, Ankara’nın Sincan ilçesinde yakalanarak alınırken MT’de bulunduğu tespit edildi.

c48a7b1b-3621-4dfc-9e73-1baf6d95fd05

TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

AA, tamamlanmasının ardından tutuklanarak teslim alınabilir. Faili meçhul 16 yıl sonra aydınlatılmasından görüldüğünden dile getiren CF’nin yakını, adalete onun zamanına güvendiklerini ifade etmek, aydınlatılmasında emeği geçenlere teşekkürlerini iletti. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İstanbul'da çifte güzeli!  Kartpostallık görüntüsü oluştuİstanbul’da çifte güzeli! Kartpostallık görüntüsü oluştu
Günlerdi konuşuluyordu!  İstanbul'u karıştıran olayda gelişmeGünlerdi konuşuluyordu! İstanbul’u karıştıran olayda gelişme
AK Parti'de böyle bir niyet yok!  Herkes bu iddiayı konuşuyordu AK Parti’de böyle bir niyet yok! Herkes bu iddiayı konuşuyordu

.

Leave a Comment