Galatasaray ile PSG arasında dev tatmak

Milliyet gazetesinin haberine göre; Spor Toto Süper Lig’in 6’ncı hafta Kasımpaşa’yı 3-2 gerçekleşmesinde Galatasaray’da yeni bir kadroda yer aldı. Icardi’nin transferi tamamlananla sarı-kırmızılı kulübün ekibi PSG ile ilgili yol haritası belli oldu.

YENİ TRANSFERLER KADRODA
Kasımpaşa ve Galatasaray’da transfer döneminin son sezona kullanıcı oyuncuları ilk kadroya alındı. Lacivert-beyazlılarda Mickael Tirpan, sarı-kırmızılılarla oynanan müsabakaya ilk 11’de başladı. Galatasaray’da Mathias Ross, Milot Rashica ve Yusuf Demir, Okan Buruk tarafından yedek işleminde beklemedi. Sarı-kırmızılılarda yeni transferler büyük ilgi gördü.

MATA VE İCARDİ TRIBÜNDE
Galatasaray’ın transfer sezonunun son satışına yönelik kat Mauro Icardi ile Juan Mata, Kasımpaşa maçına katılmadı. Sarı-kırmızılıların yeni transferleri müsabakayı locadan takip etti. Mauro Icardi’nin Kasımpaşa maçına ile birlikte olması dikkat çekti. Galatasaray’ın yeni yıldızları öncesi kendileriyle fotoğraf çektirmek isteyenlerini geri çevirmedi. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur, Mauro Icardi ve Juan Mata’yla aynı mahalleyi temsil ediyor.

PSG İLE BAĞLAR GÜÇLENECEK
Galatasaray ile Paris Saint Germain arasında Mauro Icardi’nin transferi ile nasıl büyüyerek devam edecek. İki kitap arasındayken sıcak temaslar ve bağdaşıklık daha da gelişecek.

Buna göre buradan alışveriş alışverişi ile PSG arasında bir oyuncui merkezi olmak arasında benzerlikler vardır. Bu köprünün biriminde kısa bir süre bir süre Galatasaray’a danışmanlık veren ve güçlü bir şekilde PSG’nin desteğiyle ünlü bir futbol adamı Luis Campos’un nasıl etkili olduğudur. Galatasaray Sportif AŞ Başkanvekili Erdem Timur’un bu durumu çok uygun koşullarda transferinin sağlanması gerektiği belirtildi. Dünya çapındaki okullardaki PSG ile bu günlerde sarı-kırmızılılara göre yakın gelecekte olumlu gelişmelerin beklendiği bildirildi. Icardideki gibi birçok ünlü ismin Galatasaray’ı giyebileceği vurgulanıyor. Ayrıca saha içi ve saha dışı organizasyonlar gibi yerlerde gezdirilecekler.

Leave a Comment