Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek’ten Cristiano Ronaldo’ya cevap!

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Manchester United ile yolları dünyaca ünlü Portekizli yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo’nun transfer planlarında yer aldığını söyledi.

Galatasaray Üniversitesinin kalıntısının 30. yıl dönümü için üniversite yerleşkesinde düzenlenen bir etkinliğe katılan Dursun Özbek, özel açıklamalar yaptı.

Dünyaca ünlü Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo’nun Manchester United ile sözleşmesinin feshedildiği ve Galatasaray taraftarının yoğun olarak sosyal medyada bu sunucusu sarı-kırmızılı kulübeye ulaşmasında elden çıkarılmasının hatırlatılması üzerine Özbek, “Şu anda ilgili kişilerla da konuşuyorum. Ronaldo planlarımız içinde yok.” kullanım kullandı.

Galatasaraylı taraftarlar, Ronaldo’nun Manchester United ile yollarının ardından sosyal medya üzerinden yönetime Portekizli yıldızlaşması yönünde mesajlar göndermişti.

37 yaşındaki futbolcunun sosyal medya hesaplarını “Come to Galatasaray” mesajlarıyla dolduran sarı-kırmızılı taraftarlardan kullanıcı paylaşımını beğendiğinin iddia ettiği ekran görüntüsü yine sosyal medya gündem olmuştu.

“İnşallah mayıs döneminden itibaren beklediğimiz yola ulaşacağız”

Başkan Özbek, Galatasaray’ın Spor Toto Süper Lig’deki performansını da değerlendirdi.

Sarı-kırmızılı takımlar Medipol Başakşehir’i 7-0 gibi farklı bir skorla yenmesinin camiayı mutlu gördüklerini söyleyen Özbek, şunları kaydetti:

“Tabi camia mutlu olunca biz de o derece mutluyuz. Zaten yönetimin görevi camiayı mutlu etmek, taraftarlarımızı mutlu etmek, bunun bilincindeyiz.

2022 FIFA Dünya Kupası liginde verilen arada takımın performansını daha da yukarı çekmek için çalışacaklarını aktaran Özbek, “İnşallah mayıslarda, mayıs sonunda da beklenen sonuçlara ulaşacağız.” diye konuştu.

“7-0 sürpriz bir sonuç”

Galatasaray’ın Medipol Başakşehir karşısında aldığı skorla ilgili “Sizin için de bu skor sürpriz oldu mu?” sorusu üzerine Özbek, dışarda dile getirdi:

“7-0 doğal sürpriz bir sonuç. Yalnız ilk devrenin sonuna doğru 3-0’ı çıkışında arkasının geleceği biraz belli oldu. Dolayısıyla önemli bir sonuçtu. Sonuç camiayı da çok mutlu etti ve hepsinden önemli, orada oynanan futbol da çok görünümü. Güzel bir Futbol, ​​çok güzel hareketler. Takımın asıl performansın ne olduğunu takımda gösterdi.

“Fransa’yı beğendim”

2022 FIFA Dünya Kupası’nda favori ülkenin kim olduğu sorusuna Özbek, “Benim favori takımım Arjantin’di ama Arjantin kazaya girdi (Arjantin’in Suudi Arabistan’a 2-1 yenilmesi). Onun için favori tespit etmek zor. Fransa çok güzel oynadı.Maçların hepsini izleme fırsatım olmadı.Peyderpey izleyeceğim ama Fransa’yı beğendim.Herhalde bu sene de onların geçtiğini diye düşünüyorum.” cevap verdi.

.

Leave a Comment