Galatasaray’ın yıldızı Katar hedefini açıkladı

2022 FIFA Dünya Kupası’nda Danimarka Milli Takımı’yla mücadele edecek Galatasaraylı futbolcu Victor Nelsson, sarı-kırmızılı taraftarların Katar’a gelirken kendisini uğurlamasından dolayı çok güzel duygular gördüklerini söyledi.
Nelsson, Katar’ın ev sahibi olacağı turnuvadaki ilk maç 22 Kasım Salı günü Tunus ile karşılaşacak Danimarka’nın gerçekleştireceği antrenmandan önce AA danışmanının sorularını yanıtladı.


Milli takım kafilesiyle Katar’a gitmeden önce sarı-kırmızılı taraftarların Danimarka’da kendisinin yaptığı uğurlama töreniyle ilgili konuşan 24 yaşındaki stoper, “Kendimi inanılmaz mutlu yaşadı. . Çok güzel duygulardan faydalanmak. Bu, benim için çok anlamıydı.” kullanım kullandı.

2022 FIFA Dünya Kupası’nda forma giyeceği için heyecanlı olduğunu dile getiren Victor Nelsson, “Turnuvaya girmek için hazırım. Hızlı ve güçlü devre. İlk maçı oynamak için hazır olduklarını düşünüyorum.” diye konuştu.
Son şampiyon Fransa, Avustralya ve Tunus ile karşılaşacakları D Grubu’ndaki son 16 turu şanslarını da değerlendiren Nelsson, “Dünya Kupası’nda en iyi takımlar mücadele ediyor. takımlar var.Ancak bunu başarmak istiyoruz.” şeklinde görüş belirtti.

.

Leave a Comment