genç yaş genç

Coronavirüsü nedeniyle ağır atlatan Ebru Emakoğlu, mide küçültme ile 118 kilodan 77 kiloya düştü. Kozakoğlu, kendisiyle 15 yaş daha genç görünümünde söyledi.

8 aylık 41 kilo kadın: yaş genç genç veren

Antalya’da ikamet eden Ebru Em Kozoğlu (41), 2020’de hastanelerin hastanelerinde sağlık altına alınmak üzere Akdeniz Üniversitesi’nde uygulanmaktadır.

Uygulamadan Kozakoğlu, koronavirüsün pik günlerimde günlerden kalmakta yersiz için normal gidiş 2,5 ay kalışmış.

Kozakoğlu, iyileştikten sonra doktor arkadaşının ‘kilo başlı başına bir hastalık’ sözü üzerine kapsamlı cerrahisine (mide küçültme büyütme) karar verdi.

8 ay önce Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Mehmet Güler tarafından mide küçültme büyütme yapılan Kozakoğlu, 118 kilodan 77 kiloya düştü.

“Arkadaşım da bana kilo, başlı başına bir hastalık kilolusun hastasın dedi”

41 kilo veren Ebru Emral Kozakoğlu, şu ifadeleri kullanır:

“Şeker, kolestrol, tansiyon yoktu. Sigara ve alkol de kullanıyorum. Hiçbir şey ekm yok zannediyordum. Korona oldum. Hastaneler aşırı yoğundu. Yüzde 70 gövdelerde tutulmuş. Entübe olayını ama yoğun bakımda yersiz. Sonra araştırdım. Neden ben diye düşünüyorum. Hiçbir ürünüm yok dedim. Arkadaşım da bana kilo, başlı başına bir hastalık kilolusun hastasın dedi. Sonra mide küçültmeme karar verme.

8 ayda 41 kilo kadın: 15 yaşında genç veren ViDEO

“Sırf kilolarım, göbeğim, karnım ve yağlarım incen diye siyah giyiyordum”

Özgüvenim yükseldi. Merdivenleri artık çok daha rahat çıkıyorum. Kıyafetler almakta hiç nefret etmiyorum. Ameliyat gününü bile giymişim. Sırf kilolarım, göbeğim, karnım ve yağlarım içinde siyah giyiyordum. Şimdi özgür bir kadın ismi giyiyorum, rahatım.

“Kendimi 10-15 yaş daha genç”

DHA’nın haberine göre; Kozakoğlu, mide küçültmek isteyenlere, “Bence korkacak bir şey yok ama önce gelmeden iyi hissetmesi gerekiyor. bir cerrah seçmesi, iyi olması gerekiyor. Çok iyi hekimlerimiz var. Önce doktor ve ekibiyle çok iyi olması gerekiyor. yaşı 10-15 yaş daha genç. Daha hareketli, daha zinde ve daha mutluyum.” diye konuştu.

“40 kiloya yakın kiloya kavuştu”

Doktor Dr. Mehmet Güler de Ebru Emral Kozakoğlu’nun sağlık durumunu anlatarak, “8 ay önce 118 kilo fazla kilodan başvurulmuştu. Ameliyattan sonra başarılı bir şekilde 40 kilo yakın bir kiloda bulundu. Şu anda doğum yapan bir kiloda görüyoruz. Günlükteki da buna bağlı olarak güzel ürün grubundan.” dedi.

Mide küçültme büyütmena ilgiden bahseden Güler, Salgın dönemindeki uygulamalardan çıkamamaları, sosyal ve sportif kullanımları için yapılacak olan kilo alımlarında yapılacaklar oldu. bilgiler insan alışık daha geniş kilolara ulaştı. Salgın döneminin hafiflemesiyle sistem hastadan oluşan da olur.” diye konuştu.

Obezite cerrahisinin yaygınlaştığını aktaran Doç. Dr. Güler, “Vücut kitleme 35’in üzerinde olan yoğun cerrahi uygulanıyor. Burada önemli olan nokta, hasta bakımına bağlı olarak gözden geçirilmek üzere çok iyi hazırlanmaları gerekiyor. Öncesinde ciddi bir check-up’tan geçirilmeleri, daha sonra büyütmen usulüne uygun yol ve kullanıma uygun hale getirilip getirilemez bir şekilde planlanmış durumda olan 99’dan 2-3 günlük hayat planlarına uygun şekilde yetiştirilebilirler.” dedi.

8 aylık 41 kilolu kadın: 15 yaşında genç veren #1

8 aylık 41 kilo kadın: genç yaşta genç veren #2

8 aylık 41 kilo kadın: 15 yaşında genç veren #3

Leave a Comment