Göçek adeta ders verdi – AHMET ÇAKAR

Hakem Hüseyin Göçek’i çok iyi destekli. Ayrıca aylardır büyük takım maçı da yönetmiyordu. Vücut diliyle hakemlik ders verdi

Fenerbahçe gol, Alanyaspor’a yağdı. Tuhaf olan şu; her maçın farklı kadroyla çıksalar da iyi oynuyorlar. Alanyaspor’u darmadağın ettiler. Tuhaf bir rekabet seven hocaları var. Crespo her zaman için Fenerbahçe’nin banko dolusu. Başlıyor, rakibi bozuyor, gol atıyor, attırıyor, her şeyi yapıyor. Ancak bir eleştirim var; maç bitti, Arda Güler’i biraz daha fazla oynat be İsa ne olur ki! Taraftarlar, çağırdılar da oyuna zorla soktular. sonuç olarak satın almak, F.Bahçe şampiyonluğun en büyük favorisi geldi. Zira hangi 11 ile çıkarlarsa çıksınlar, kim oynarsa oynasın coşkulu yaşıyor. Belki de fizik gücü olarak Türkiye’nin en iyi takımı ve dün gece “Büyük takımlar en iki maç yapar” diyen Jesus, F.Bahçe’nin büyük bir takım gösterdi. Maçın hakemi Hüseyin Göçek’i çok iyi destekli. Ayrıca aylardır büyük takım maçı da yönetmiyordu. Hüseyin Göçek sadece doğrulanan forma, vücut diliyle de sahada hakemlik ders verdi.

HAKEM KARARLARI DOĞRU
Trabzonspor-Gaziantep FK karşılaşmasında Mete Kalkavan kritik durumlardalarda doğru doğru çıktı verdi

Trabzonspor 2-0 şansa şansla biraz da yaşla yaşayacaksınız. Düşünebiliyorsun, ilk 10 Trabzon 2-0 planı. Ama harika bir oyun görevlendirildi. Adeta tek kale ve önce Trezeguet, arkasında Bakasetas ile beraberliği buldular. Ancak ikinci yarı ne hikmetse Trabzonspor durdu. Ne top kazanabildi ne de baskı uygulayabildi. Maç bitti derken, +7’de Bartra’nın golü geldi. Bu gol çok tartışılır ama görüşüm o ki Maxi Gomez rakibini itiyor gibi gözükse de Gomez’i iten bir Gaziantepli oyuncu var. İlk yarıda da Trabzonspor’un değişiklik penaltı doğru karar. Her ne kadar üstteki açık sekse de Gaziantepli açık olan kolu ile temas ediyor. Buna göre yerden sekip Trezeguet’nin kapalı koluna çarpan top ise penaltı değil, burada da karar doğru.

.

Leave a Comment