Gönül Dağı 78.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Gönül Dağı yeni geldiğimizde neler olacak?

Gönül Dağı, 17 Ekim 2020 tarihinde TRT 1’de yayımlanmaya başlayan aile, drama ve romantik türdeki Türk televizyon dizisidir. Gönül Dağı 78.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Gönül Dağı yeni geldiğimizde neler olacak?

Gönül Dağı her Cumartesi saat 20:00’da TRT 1’de ekranlara geliyor.

Gönül Dağı 77.bölüm sonraki 78.bölüm fragmanı henüz çıkmadı. Fragman yayınlandığında paylaşacağız.

GÖNÜL DAĞI 77. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Amcaoğulları sıcak su ihalesini yürütür. Kasabadaki her eve sıcak su sistemi kuracaklardır. Ancak kasabalı bu fikir sıcak bir şekilde konuşacaksa amcaoğulları çözüm arayışına girer. Taner’in bulacağı çözüm ne olacaktır? Elif ve Kenan söz yüzüklerini taktıktan sonra nişan hazırlıklarına başlayacak. Fekat Elif, nişan için çok hevesli değildir. Bunu fark eden Kenan bir karar alır ve Dişçi Musa’yla birlikte bir yönetici çıkar. Elif, Kenan’ın ortadan kaybolması üzerine endişelenirken Kenan’ın yanında Elif’i şaşkına çevirecek şekilde çıkacak. Elif ve Kenan’ın evlilik yolculuğu nasıl olacaktır?

Elif, anne kasabaya dönüşümüyle birlikte ikilem içinde kalır. Geçmişin acı travmalarını derinden hisseden Elif, annenin anasını öğrendiğinde onu affedebilecek midir? Amcaoğullarıyla en iyi nişan organizasyonunu yapma konusunda iddialaşan Cemile, Asuman ve Zahide kollarını sıvamıştır. Asuman müzik okulunda Mahmut Tuncer’le karşılaşınca onu nişandaye sahne çıkmaya ikna eder. Mahmut Tuncer’in Gedelli’ye gelişmesiyle birlikte başta amcaoğulları olmak üzere herkeste hem nefret hem de sevinç oluşur. Büyük işlerini başardıklarını düşünen Cemile ve Asuman, nişan günü Mahmut Tuncer’in kaçırılmasıyla zor duruma düşer ve soluğu amcaoğullarının yanına alır. Nişan saatine kadar Mahmut Tuncer’i bulabilecekler mi?

Gönül Dağı 78.bölüm fragmanı yayınlandı mı?  Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı çıktı mı?  Gönül Dağı yeni geldiğimizde neler olacak?

Dizi, yazar Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış, Anadolu halkının yaşadığı konu alan bozkır öykülerinden uyarlanmıştır. “Bozkırda bir Anadolu masalı” sloganı dizinin yayınlarında yayınlandı.

Dizi, “Gedelli” adındaki bir kasabada yaşayan üç amca oğlunun, yani üç kuzenin hikâyesini anlatmaktadır. Çocuklardan beri bir şeyleri icat etme, teknolojik araçlarla uğraşıp tamir etme gibi küçük çapta mucitlikler sergileyen bu üç kuzen, büyüdüklerinde de icatlar yapmaya devam ediyorlar ve farklı bir kanat yapısıyla bir uçak geliştiriyorlar…

Taner Kaya (Berk Atan): Kasabada türlü türlü icatlar yapan zeki, akıllı, bilgili ve hayalperest bir gençtir.

Dilek Akgün Kaya (Gülsim Ali): Taner’in çocukluk aşkıdır. Jeoloji mühendisidir.

Zahide Kaya Arslan (Ecem Özkaya): Taner’in ablasıdır. Sefer’in karısıdır.

Sefer Arslan (Ferdi Sancar): Kasabanın namuslu, dürüst, iyi kalpli bir varlıktır. Zahide’nin kocasıdır.

Ramazan Kaya (Cihat Süvarioğlu): Taner ve Veysel’in amca oğludur. Komik ve enerjiktir.

Veysel Kaya (Semih Ertürk): Ramazan ve Taner’in amca oğludur. Kolayca sinirlenir.

Mustafa Şirin

Gönül Dağı Dizi Gündem Magazin Haberler

Leave a Comment