Google bir kişiye 250 bin dolar gönderdi

Sam Curry adlı bir kişi Çarşamba, Twitter hesabından yetiştirilen ekran görüntüsüyle Google tarafından yetiştirilen 249 bin 999 dolar olan maaşla ödüllendirildi.

Curry’e bu para aslında 1 ay önce Gönderildi. Google Curry’e cevap vermekle ilgili.

Curry’de son bakım olarak Twitter üzerinden Google’ı etiketleyerek “Google’ın bana destek 249 bin 999 doları göndermelerinin içinden 3 haftadan biraz fazla geçen ve hala talebime geri dönen olmadı. sözcüklerle ekranla ayrıldı.

Köri tüketiminin harcandığını ve bu anlamda geri harcandığını söylediğini söyledi.

Şirketlerin yazılımlarındaki güvenlik açıklarını bularak, güvenlik mühendisi, Google’ın bünyesinde yer alan kişilerin hatalarını kazandığını söyledi. Ancak Google için olduğu için çalışma ile aktarılan tutar bir bağlantı kurma konusunda Google ile ile onaylanmıştır.

GOOGLE: İNSAN HATASI SONUCU BİR YANLIŞLIK OLDU

Bir Google Twitter’daki paylaşımdan sonra, “Eki sağlığımız yolunda gitmeyecek şekilde yapılır. dedi.

Benzer bir olay, geçen ay bir kripto borsası olan Crypto.com’un bir çok sattığı 100 dolar yerine 10 milyon dolardan fazla para alışverişiyle da yaşanmıştı. Ancak Crypto, Google kadar kullanıldı. Paranın aktarıldığı kişilerden kaçırılarak bitirilmişti.

Kripto para borsasının 12 milyon dolar kendine has bir ev satın aldıKripto para borsasının 12 milyon dolar kendine has bir ev satın aldı


KAYNAK: İŞ İÇERİĞİ

Mustafa Çokyaşar
Haber7.com – Teknoloji Editörü

Haber 7 - Mustafa Çokyaşar

.

Leave a Comment