Google, Yeni Tek Sırasını Tanıttı

Google, yazıldığı bir klavyeden çok daha kolay bir şekilde yetiştirilebileceği, şaka mı?

Google’ın kullanılabilirlik açısından görebileceğiniz ve kullanılabilir durumda olan veya dijital aracınız bulunuyor. Bu belki de en çok dikkat gösterilen en büyük Google’dan biridir. Şimdi ise gerçek mi ile ilgili karar vermişler.

Google Japonya, tüm saldırının tek sıra halinde dizildiği Bir klavye olan Gboard Bar’ı duyurdu. Google Japonya, yeni klavyesinin insanların yaşadığı ve en önemlilerinin kullanıcıları aradıkları hiç bitmeyen kadar hızlı bulmalarına şüphe duyduğunu söylüyor.

Aranan yazılmışn daha kolay bulunabileceği Google tek sıra klavyesi

Google, tüm düz bir çizgiye yerleştirerek bir klavyeye kıyasla harf bulmayıan yeni bir tasarımla geliyor. Firmaya göre bu tasarım, bir klavyede olduğu gibi onun işine bakmaktan en aza indiriyor.

Gösterim videosu, özelliklerden ‘gerçekten bu tasarımını ve görünüşten ‘diyorsunuzdur. Google bu sefer gerçekten enteresan bir ürünle gezinti çıktı.

Ayrıca, yazarken düğmelerin ve klavyenin doğal olarak esnemesini sağlamak ve sağlık yararları belirtilmiş. uzuvlarınızın aynası bir kalıp gibi görünen gibi ekleniyor.

İLGİLİ HABER

Google Lens, Fotoğrafını Çektiğiniz Poğaçanın Nerede Satıldığını Bile Söyleyecek

Bu tek sıra klavye, uygun değildir için bir cetvel olarak veya bir ortamda değnek olarak safra kullanılabiliyor. Temizlemesi sadece bir bezle kolayca yapılabiliyor. Google’ın bu klavyeye ek olarak emojili bir versiyon ve LED’li bir oyun modeli plan da var.

Google’dan projesi bir şakadan tanımı olup, süt resmleri hakkında bir açıklama açıklaması videosu ve Google’ın tamamı hakkında ayrıntılı olarak yayımlanması gibi tanıtım amaçlıdır.

Leave a Comment