Gözlerimi kapatıyorum o anı yaşıyorum

Amasya- Çorum karayolu üzerinde tiyatro oyuncularını taşıyan minibüsün tıra çarpması sonucu Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür Karataş olay yerinde sona ermişti. Kazada Özgür Ayaz, Burak Gülçebi, Melis İşiten, Sergen Deveci, Uğur Şalvarcıoğlu, Ceyhun Fersoy ve Filiz Özbek yaralanmıştı. Ceyhun Fersoy, geçen gün taburcu oldu. Sosyal medya üzerinden bir paylaşımda bulunan kişinin paylaşımı yürekleri burktu.

AW765175_10

“3 DEĞERLİ DOSTUMUZ İÇİN BU BAYRAĞI DEVRALIP DEVAM EDECEĞİZ”

Tedavisi tamamlanan Ceyhun Fersoy, önceki gün hastaneden taburcu edildi. Kazada ekip arkadaşlarını kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan Ceyhun Fersoy, evinde bulunan bir fotoğraf duygusal notla paylaştı. Fersoy paylaşımında geçenleri ifade etti:
ceyhun

“Nerden başlasam, nasıl anlatsam biçimleri… Gözlerimi kapatıyorum o anı yaşıyor, açıyorum gerçek olduğunu düşünüyorum… Sanki filmin içinde bir sahneyi oynamış gibiydik, haykırmak isyan etmek istemiyor, çünkü 3 değerli arkadaşımız onu istemiyordi… başına vermen… Şimdi yükselme zamanı… Güçlenip daha iyi olmalıyız, gidiyoruz… Sizlerin sevgisi ve dualarıyla ayaktayız, bu kadar sevildiğimi alacağız… Arayan, mesaj atan herkese sevgiler… Herkese tek tek teşekkür ediyorum ve sarılıyorum, iyi ki varsınız.3 dostlarımız için bu gezegeni devralıp yolumuza devam etmek… onların ihanetine devam etmek…”

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İhanete uğramıştı!  Canlı yayında kızdıran soruİhanete uğramıştı! Canlı yayında kızdıran soru
Rezil sözler: Kocası sahip çıkmadı ben kucaklamaRezil sözler: Kocası sahip çıkmadı ben kucaklama
Süper minisiyle koltukta sere serpe!  Göğüs uçlarını gizlemediSüper minisiyle koltukta sere serpe! Göğüs uçlarını gizlemedi

.

Leave a Comment