GTA 6 videosu doğrulandı! Ünlü bir paranın gerçek olduğunu yazdı! İşte o video…geçen aylarda GTA 6 Çıkış tarihi, konusu, oyun içi karakterler, haritadaki, yerleşim ve grafiklerle ilgili girişte olabilecek.


bugün GTA 6‘nın oynanış test videolarının kullanıldığı iddiası büyük beğeni topladı.


Ortaya çıkan paylaşımları uzun süre sonra doğrularımızı onaylar. buna tekrar Vbuz şehri‘ye dönüş sistemi ve ana karakterlerden iç kadın sistem çerçevesi ve dahil.ÜNLÜ MUHABİR İDDİALARI DOĞRULADI


İddialar üzerinden konuşulmaya devam edilmesi, oyun basınının en önemli isimlerinden Jason Schereier eşleşmeleri doğrulayan bir tweet attı. Rock yıldızı‘daki kaynaklarıyla görüştüğünü belirten Schereiersızdırılanın gerçek olduğunu göstermektedir.Görüntülerin oyun oynamak tam olarak tamamladığını söylediğini söylüyor Schereierbuyıı video oyunu ki en büyüklerden biri ve Rockstar oyunları için tam bir kabus olarak nitelendirdi.


GTA 6 NE ZAMAN ÇIKACAK?


Son hedeflere göre, Rock yıldızı yaklaşık 8 yıldır (2014) bu proje üzerinde’ ve buraya kadarki en kaynaktan geldiği söyleniyor. Üstelik burada miktar tam 600 milyon dolar.Akşam yemeğine kadar tanıtılacağı tahmin ediliyor. GTA 6 Çıkış tarihi ise 2024’ün oğlu çeyreği olacak. Tabii işlernırsa daha erken de olabiliriz. Ancak Rock yıldızı bunların altında bir şey söylüyor.


Oyun hakkında öğrena geleceksiniz, GTA 6‘da selefi GTA 5‘in tam 5 katı bir harita bizleri bekliyor olacak. Hatta kadar uzanan tüm GTA oyunlarının haritasının toplamını bile geçebileceği.

.

Leave a Comment