GTA 6sı her şeyi alt üst etti

Geçtiğimiz günlerde GTA 6 oynanış videolarının sızdırılması ile oyun gündemi alt üstleri vardı. Hacker firmaya şantaj yapmaya başlamakken yaşanabilecek bir oyun ortamı yaratmak için bir şeyler yapmak.

GTA 6 nasıl sızdırıldı?

Gelenlere göre satıcıların içlerine sızan saldırganlar GTA 6 ile ilgili resimler, 10 bin satırlık kod, debug kaydı gibi pek çok çok veriyi ele geçirdi. Take-Two Interactive yazılımları için YouTube ve Twitter gibi sosyal ağlarda hak mücadelesine başladı. Hacker grubu ise ve karşılanmazsa GTA V GTA 6 kaynak kodlarını yayınlayacağını belirtiyor.

Uzun bir plan GTA 6 için gece-gündüz geliştirici ekip için tam bir olacak oldu. İşi yoğun bir şekilde tamamlanacak olan bölümü ve hazırlık aşamasından çalışmanın moralinin çok bozulduğu ifade ediliyor. Gün geçtikçe artan bu yük taşımacılığının bir araya gelmesi de beraberinde gelecektir. Ayrıcada ile ilgili olan saldırının ağrıyacağı da kesin.

GTA 6 oyununun 2024’te yola çıkmak için belki belki de belki de seneler arası bir yaşanabilir. Take Two ve Rockstar sahiplerinin biraz daha fazla zaman kullanımı tahmin ediliyor. Haliyle süper ucu oyunculara dokunacak.

Yorum Yaz


Paylaşabone ol
Google Haberler Abone Ol Butonu
Bu haber, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
Belirli zaman (çevrim dışı safra) okuyabilirsiniz:

DH Android indir
DH iOS indir

Leave a Comment