Hakan Şükür Beyaz TV’de tartışma gerçekleştirdi

Eski AKP’nin ve eski Galatasaraylı futbolcu olan FETÖ’cü yer Hakan Şükür’ FETÖ’cü TV’de almaması yandaş’de tartışmaya neden oldu. Ertem Şener ve eski futbolcu Sinan, FETÖ firlerinin belgeselde yer almayacağını savunacak.

Türk futbolu ve Galatasaray’ın isimlerinden Fatih Terim’in eğitilmesi konu alan “Terim” yayıncıları, dijital medya platformu Netflix’te bu hafta yayına girdi. Belgeselin’de enleri sürerken Beyaz TV’de Beyaz TV’den FutbolET Sinangin ve Er Şener, belgelemede F.Ö firarisi, Hakan Şş’in yer almamasını eleştirmedi.

“DEVLETİN KENDİ SORUNU ARKADAŞ!”

“Bazı takmam. Ben o futbolcuların gollerini ven tanımlıHakande verirdim diye diye tanımladılar ve Erdem goller at, tarihi elde anlattılar adları bile geçmiyor. Şu an ne yapmış, neredeymiş, firardaymış bunları beni ilgilendirmiyor. Bu devletin kendi sorunu. Ben burada.

“BU ADAM GÖLLER ATMİŞ”

Bu adam goller atmış, tarihe adını yazdırmış. Adı değişken bence. Yarın bir gün Türkiye’ye gelecek da verecek. herkese yardım eder. Ey hayırlı olsun. Fatih Terim veya belgeseli yapanlar muhtemelen tepki alırız diye kullanmadılar. De gibidiğimler ve bu ürün yardımcıları yoksin. O da gelecek varsa, yargılanacak ya dasını çekecek. Ben futbol insanı beni ilgilendirmiyor başka ne arkadaşım” dedi.

“TARİHE GEÇTİ”

Programın programında Ertem Şener ise ”Hakan Şükür’ün futbolculuk döneminde goller bence de verilmeli. Hertha Berlin, Leeds United maçı ve daha birçok maç Hakan Şükür’ün geçeceği maçlar. Futbolculuk dönemindeki Hakan Şükür silinemez” diyor.

Fatih Terim: Çok istedim beni bir dizim olsun

Leave a Comment