Halk TV’de İsmail Küçükkaya ile İrfan DEğirmenci birbirine girdi! Halk TV fakir bir kanal mı?

HALK TV’nin yeni transfer İsmail Küçükkaya ile Ana Haber’den İrfan Değirmenci arasında kavga çıktı. İsmail Küçükkaya, “Halk TV fakir bir kanal” dedi. İrfan Değirmenci Twitter üzerinden, “Halk TV parayla pulla ölçülemeyecek kadar zengin bir kanal” diye cevap verdi.

abone ol

CHP’nin yayın organı Halk TV’de iki ünlü sunucu arasında “fakirlik” kavgaları çıktı. Fox TV’den yeni sabah olarak kabul edilebilir olarak, “Biz İsmail Küçükkaya’nın sözlerine, akşam Ana Haberi sunan İrfan Değirmenci’den geldi. Halk TV’nin ‘Ayşenur Ablası’nın kavgada İrfan Değirmenci’nin yanında güvenli tutması dikkat çekmedi.

Biz fakir bir kanalız, onu uygulamak

İsmail Küçükkaya ilk günkü yayınında “Biz fakir bir kanalız, onuBiz. Hedefleri, hayaller, umutları olan; geleceğin daha geleceği olan bir kanalız. İşte ben bu vizyon için geldim. Bu kadar Birikimden sonra dedim ki… Yok kolay değil, uluslararası bir markanın kanalından gelmek. Öyle kolay bir şey değil” dedi.

Parayla pulla ölçülmeyecek kadar zenginiz

Halk TV’nin ana haberlerini sunan İrfan Değirmenci’den İsmail Küçükkaya’ya gazetecilik veren bir cevap geldi. “Halk Tv’nin gazeteciliğin namusuna sahip olan basın emekçilerinin varlığıdır” dilen İrfan Değirmenci, “Halk Tv’nin ondan asla destekten vazgeçmeyen, zor zamanlarında olan izleyicisinin yapılarındandır. Bu anlamda çok zengin bir kanaldır bu kanal. Parayla pulla ölçülemeyecek kadar zengin.” dedi.

‘Ayşenur Abla’ kavgada safını belli etti

Halk TV’nin ‘Ayşenur Ablası’nın kavgada İrfan Değirmenci’nin yanında güvenli tutması dikkat çekmedi. Medya Mahallesi teklifleri Ayşenur Ars’ın da Değirmenci’nin tweeti retweetlemesi dikkat çekti.

.

Leave a Comment