Halk TV’de, İsmail Küçükkaya kavgaları: Parayla pulla ölçülmez

FOX TV’den ayrılarak Halk TV’ye ait olan İsmail Küçükkaya’nın sabahı “Biz fakir bir kanalız” demesine İrfan Değirmenci’den yanıt geldi. Değirmenci, “Parayla pulla ölçülmez” kullanımlarını kullanın.

3 dolar parası artan iddiaları ile kanalın önde gelen ilk gelenlerin transferinden dolayı ünlü olduğu söylenen İsmail Küçük’ün dünkü sarf malzemelerinin sözleri İr’in tepkisini çekiyor.

Dünkü canlı yayınında, “Biz fakir bir kanalız” vurgusu İsmail Küçükkaya, “Ama olanlar olan, hayalleri olan, umutları olan ve daha fazlası olan bir kanalız. Ben bu vizyon için geldim. Uluslararası bir markanın kanalından başka bir kanala gelmek kolay değil” dedi.

“PARAYLA PULLA ÖLÇÜLMEZ”

İrfan Değirmenci, “Halk Tv’nin küçük okuyucularının, gazeteciliğin namusuna sahip çıkanlar basın emekçilerinin yapısındadır. Halk Tv’nin ondan asla vazgeçmeyen, zor zamanlarında destek olan izleyicisinin içeriğidir. Bu anlamda çok zengin bir kanaldır. bu kanal. Parayla pulla ölçülemeyecek kadar zengin” kullanımlar.

NE OLMUŞTU?

Fox TV’ TV’ye geçen İsmail Küçükkaya’nın kanalda rahatsızlığa neden olduğu uzun süreli medyadan olan kişilerden. Konu ile ilgili gizliliğini kendi denetimlerinden bağımsız Nevzat Çiçek’e bozan Halk TV Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Mahiroğlu, MedyaRadar’ın yazarı Keskin Kalem’in getirdiği iddialara da cevap vermiş ve transfer ücretinin büyük miktardaki süt satın alınmasına yönelik “Bize gidişinin parayla alınması” yok yok” demekle yetinmişti.

Leave a Comment